Niels Laan

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2019 25
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2019 20
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 21-12-2019 23
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 14-12-2019 19
40e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 01-12-2019 12
GP DESTIL jeugd Jeugd Cat. 7 30-11-2019 41
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2019 36
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 16-11-2019 37
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 7 09-11-2019 16
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 03-11-2019 21
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-10-2019 22
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 7 26-10-2019 40
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 20-10-2019 22
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 13-10-2019 29
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 6 21-09-2019 33
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 14-09-2019 31
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 6 07-09-2019 30
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 6 31-08-2019 32
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 6 24-08-2019 31
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 6 29-07-2019 52
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 6 06-07-2019 28
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 63
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 39
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 6 19-05-2019 4
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 18-05-2019 2
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 35
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2019 3
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 31
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 47
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 35
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 8
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 38
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 43
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 43
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 39
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 16
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 18
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 33
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 19
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 21
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 17
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 27
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 34
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 26
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 26
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 22
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 12
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 36
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 19
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 25
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 35
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 32
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 35
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 26-08-2018 11
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (11-12 jr.) 25-08-2018 20
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 27
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 5 14-07-2018 15
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 21
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 31
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 5 27-05-2018 8
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 5 26-05-2018 3
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 06-05-2018 3
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 28-04-2018 35
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 21-04-2018 5
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 34
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 33
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 41
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 35
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 22
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 34
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 18
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 21
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 11
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 33
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 23
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 19
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 22
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 31
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 27
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 18
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 28
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 32
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 35
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 33
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 27-08-2017 7
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 34
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 38
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-05-2017 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 14
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 07-05-2017 4
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 33
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 27
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 8
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 08-04-2017 9
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 26
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 36
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 41
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 13
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 17
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 15
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 18
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 17
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 16
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 10-09-2016 17
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 10
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 8
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 16
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 21-05-2016 7
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 15-05-2016 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2016 19
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 13
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 21
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 12
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 17
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 17
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 16
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 16
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 15
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 13
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 18
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 25-04-2015 4
Eierrace Jeugd Cat. 2 06-04-2015 10
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 28-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 8
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 15
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 7
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 9
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 11
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 6
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 13
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 11
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 14
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 1 20-09-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 7
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 1 25-05-2014 4
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 6
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 1 17-05-2014 4
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 1 10-05-2014 1
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 20-04-2014 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 15-03-2014 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.