Johnny Berg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Lisse Masters 50+ 22-09-2019 16
64ste Ster van berkel Masters 40+ 14-09-2019 22
Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij Sportklasse 08-09-2019 19
13e Hartje Baarn Masters 40+ 01-09-2019 12
Excelsior's Wielerdag Masters 40+ 25-08-2019 8
Ronde van Neede Sportklasse 16-08-2019 10
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2019 21
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Sportklasse 16-06-2019 22
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Masters 50+ 09-06-2019 3
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 02-06-2019 36
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 11
Ronde van Aalten Masters 50+ 14-04-2019 39
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 31
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 25
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 26-08-2018 8
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 07-07-2018 40
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 14
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 13
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 8
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 26
13 e Omloop Ottoland Sportklasse 23-09-2017 20
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 17-09-2017 21
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 15
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 25
67e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 33
Ronde van Enter (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 08-07-2017 24
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 02-07-2017 14
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2017 18
44e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 01-06-2017 19
42e Rabobank Ronde van Wichmond Masters 40+ 20-05-2017 50
8e Kasteelronde van Mill Sportklasse 07-05-2017 34
63e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2017 9
Omloop van Hierden Sportklasse 22-04-2017 23
12 e Omloop van Ottoland Sportklasse 24-09-2016 25
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 23
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 14-08-2016 21
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 19
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2016 37
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-06-2016 15
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2016 18
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-06-2016 13
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 15
7e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2016 15
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 49
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-08-2015 35
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2015 20
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 15
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-07-2015 20
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 25
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 30
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 28-06-2015 12
Ronde van Elden Sportklasse 21-06-2015 11
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 22
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 06-06-2015 12
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 25
Ronde van Aalten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 22-05-2015 39
6e Kasteelronde van Mill Sportklasse 10-05-2015 21
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 36
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 18-04-2015 16
Ronde van Noord Sportklasse 27-09-2014 18
Ronde van Oosterhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-09-2014 18
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 17
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 14
Ronde van Herwijnen Sportklasse 28-06-2014 29
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 29
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 12
Ronde van Elden Sportklasse 15-06-2014 13
29e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 14-06-2014 18
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 20
Nacht van Hengelo Masters 40+ 06-06-2014 15
5e Kasteelronde van Mill Sportklasse 25-05-2014 24
39e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 24-05-2014 42
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 7
50ste Ronde van Rijssen Sportklasse 17-05-2014 39
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 17
Ronde van de Vijver Masters 40+ 19-04-2014 17
41e Ronde van lexmond Sportklasse 12-04-2014 32
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Sportklasse 07-09-2013 24
33e Ronde van Abbenbroek Sportklasse 01-09-2013 23
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Sportklasse 25-08-2013 14
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 33
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 11
Dwars deur Grolle Sportklasse 17-08-2013 7
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 10
49e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 12-08-2013 14
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 20
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 31
Ronde van De Meern op het Lint Diverse Licentiecategorieen (B) 14-07-2013 20
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 07-07-2013 5
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 19
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 17
47e Ronde van Luyksgestel Diverse Licentiecategorieen (B) 24-06-2013 29
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 18
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 19-06-2013 10
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 08-06-2013 18
60e ste Ronde van Papendrecht Masters 40+ 01-06-2013 34
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Masters 40+ 20-05-2013 13
Ronde van Rijssen Sportklasse 18-05-2013 8
38e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 11-05-2013 10
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 30
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 18
Ronde van Aalten Masters 40+ 28-04-2013 18
Ronde van Heerde Sportklasse 27-04-2013 13
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 39
WK Breedte Sport Evenement Diverse Licentiecategorieen (B) 20-09-2012 12
74e Ronde van Dordrecht Sportklasse 01-09-2012 27
Dwars deur Grolle Sportklasse 18-08-2012 8
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic Diverse Licentiecategorieen (B) 17-08-2012 17
48e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 13-08-2012 23
Ronde van Oosterhout Sportklasse 12-08-2012 20
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 10-08-2012 14
2e (Prof) Cityronde Sportklasse 29-07-2012 27
Lus van Almkerk Sportklasse 28-07-2012 27
Daags na de Tour Masters 40+ 23-07-2012 19
62e Ronde van Ochten Sportklasse 21-07-2012 15
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 51
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 01-07-2012 23
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 26-06-2012 19
Ronde van Herwijnen Sportklasse 23-06-2012 16
Ronde van Vaassen Sportklasse 20-06-2012 13
Ronde van Elden Sportklasse 17-06-2012 20
Omloop Exel Masters 40+ 03-06-2012 13
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 39
46e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (A) 27-05-2012 20
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 26-05-2012 23
Ronde van Sloten Sportklasse 20-05-2012 7
Ronde van Rijssen Sportklasse 19-05-2012 20
3e Kasteelronde van Mill Sportklasse 13-05-2012 13
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 14
koninginnedag ronde van Heerde Sportklasse 28-04-2012 15
ronde van Waterland Sportklasse 22-04-2012 17
39e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2012 20
Omloop Nieuwlande Sportklasse 07-04-2012 15
73e Ronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2011 30
Rabo Wielerronde van Bemmel Sportklasse 28-08-2011 9
In memoriam Pieter Hendriks ronde van Oosterhout ( bij Nijmegen) Sportklasse 20-08-2011 16
Afwachtingswedstrijd "Dutch Food Valley Classic" Diverse Licentiecategorieen (B) 19-08-2011 15
Megaland WielerWeekend Diverse Licentiecategorieen (B) 06-08-2011 12
Daags na de Tour Sportklasse 25-07-2011 20
41 Ronde van Barendrecht Sportklasse 23-07-2011 21
61e Ronde van Ochten Sportklasse 16-07-2011 10
Ronde van Dodewaard Sportklasse 09-07-2011 12
61e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Sportklasse 03-07-2011 15
Ronde van Herwijnen Sportklasse 25-06-2011 16
Ronde van Katendrecht Sportklasse 12-06-2011 7
Nacht van Hengelo Masters 40+ 03-06-2011 32
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2011 14
2e Kasteelronde van Mill Sportklasse 22-05-2011 5
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 21-05-2011 13
36e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 14-05-2011 19
31e Katja-Fascini ronde van Stokkum Sportklasse 01-05-2011 21
57e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2011 11
Ronde van Aalten Masters 40+ 25-04-2011 26
Ronde van SOEST Sportklasse 17-04-2011 19
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 16-04-2011 15
Omloop Nieuwlande Sportklasse 09-04-2011 10
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Amateurs B 05-09-2010 18
72e Ronde van Dordrecht Amateurs B 04-09-2010 19
Wielerronde van Bemmel Amateurs B 29-08-2010 17
Afwachtingswedstrijd Dutch Food Valley Classic Amateurs B 13-08-2010 10
ronde van Zutphen Amateurs B 04-08-2010 14
Lus van Almkerk Amateurs B 31-07-2010 28
36ste Daags na de Tour Amateurs B 26-07-2010 10
40e Ronde van Barendrecht Amateurs B 24-07-2010 17
60 e Ronde van Ochten Amateurs B 17-07-2010 14
Ronde van Dodewaard Amateurs B 10-07-2010 17
60 e A.H. Theo Driessen Ronde van Driel Amateurs B 04-07-2010 7
44e ronde van luyksgestel Diverse Licentiecategorieen 28-06-2010 33
ronde van Vorden Amateurs B 27-06-2010 15
Ronde van Herwijnen Amateurs B 26-06-2010 13
Omloop van Helenaveen (NWB) Masters 40+ 06-06-2010 15
57e ste Ronde van Papendrecht Amateurs B 05-06-2010 18
Ronde van Sloten Amateurs B 16-05-2010 16
16e Draai Rond de Kraai Amateurs B 15-05-2010 11
56e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2010 8
RABO Omloop van het Munnikenland Amateurs B 24-04-2010 21
5e Omloop van Ottoland. Amateurs B 26-09-2009 7
De 52e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 20-09-2009 24
14e Rabobank Ronde van Neede Amateurs B 14-08-2009 8
Lus van Almkerk Amateurs B 08-08-2009 16
Daags na de Tour Amateurs B 27-07-2009 14
39e Ronde van Barendrecht Amateurs B 25-07-2009 9
59 e Rabobank ronde van Driel Amateurs B 05-07-2009 8
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Amateurs A 28-06-2009 17
RaboRonde van Herwijnen Amateurs B 27-06-2009 17
Ronde van Elden Amateurs B 21-06-2009 18
56e Ronde van Papendrecht Amateurs B 06-06-2009 23
Ronde van Uithoorn Amateurs B 24-05-2009 27
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Amateurs B 03-05-2009 22
55e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 30-04-2009 13
Wielerspektakel Druten Amateurs B 26-04-2009 10
Rabo Omloop van het Munnikenland Amateurs B 25-04-2009 17
4e Omloop van Ottoland Amateurs B 27-09-2008 15
De 51e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 21-09-2008 15
Rabobank Omloop van het Groene Woud Amateurs B 06-09-2008 38
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 30-08-2008 18
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 23-08-2008 11
Ronde van Almkerk Amateurs B 16-08-2008 20
13e Rabobank van Neede Amateurs B 15-08-2008 11
31 e Ronde van Oosterhout Amateurs B 09-08-2008 26
Ronde van Zutphen Amateurs B 06-08-2008 13
ronde van Ugchelen Amateurs B 02-08-2008 20
58e Rabobank Ronde van Driel Amateurs B 06-07-2008 21
Ronde van de Paasberg Amateurs B 01-06-2008 18
ronde van rijssen Amateurs B 24-05-2008 13
Wheelerplanet Amateur-B Criterium Amateurs B 18-05-2008 14
Regio Kampioenschap Zuid (Masters Jun. Nwl.) en District Kampioenschap Zuid-Oost Masters 40+ 12-05-2008 19
wielerspektakel druten Amateurs B 01-05-2008 25
Ronde van Aalten Masters 40+ 27-04-2008 16
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 26-04-2008 48
Afwachtingswedstrijd Campina Ronde van het Groene Hart Masters 40+ 23-03-2008 19
50e Wielerronde van Schiedam Amateurs B 23-09-2007 16
4e Omloop van Ameide Amateurs B 15-09-2007 16
Excelsiors wielerdag Amateurs B 26-08-2007 5
Ronde van Veldhoven Amateurs B 09-07-2007 16
Ronde van Gouda Amateurs B 30-06-2007 9
Ronde van Elden Amateurs B 17-06-2007 8
Ronde van Weesp Amateurs B 10-06-2007 15
56e Ronde van de Paasberg Amateurs B 03-06-2007 22
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 02-06-2007 17
25e Rabo jubileum ronde van Steenwijkerwold Amateurs B 19-05-2007 5
ronde van Stokkum Amateurs B 06-05-2007 13
Ronde van Den Dungen Amateurs B 22-04-2007 7
41e wielerronde van Lage Zwaluwe Amateurs B 19-08-2006 10
31e Ronde van Stolwijk Amateurs B 03-06-2006 2
Omloop van het Munnikenland Amateurs B 27-05-2006 5
52e Oranjeronde van Amsterdam Amateurs B 29-04-2006 14
Ronde van Den Dungen Amateurs B 23-04-2006 16
Afwachtingswedstrijden Internationale Acht van Bladel Amateurs B 10-09-2005 9
Elektro-Lus van Schijndel om de GP Broer Manders Amateurs B 04-09-2005 10
Rabobank Wielerronde van Twello Amateurs B 03-09-2005 12
Ronde van Elburg Amateurs B 20-08-2005 7
10e Rabobank Ronde van Neede Amateurs B 12-08-2005 10
Wielerronde van Zutphen Amateurs B 10-08-2005 12
35e Ronde van Barendrecht Amateurs B 23-07-2005 18
Ronde van Oldebroek Amateurs B 16-07-2005 18
22e Ronde van Laren (Gld) Amateurs B 03-07-2005 9
Rabobank Wielerronde van Herwijnen Amateurs B 25-06-2005 18
Ronde van Papendal Amateurs B 12-06-2005 13
23e Ronde van de Witte Brug Amateurs B 11-06-2005 10
20e Parel van de Veluwe & In Memorial Connie Meyer Trofee Amateurs B 01-06-2005 15
8e Wielerronde van Winterswijk Amateurs B 29-05-2005 17
Omloop van het Binnenveld Amateurs B 14-05-2005 14
18e Parel van de Veluwe & In Memorial Connie Meyer Trofee Amateurs B 02-06-2004 9
4e Rabobank Wielerronde van Tilburg-Reeshof Amateurs B 29-05-2004 6
Ronde van Vlokhoven Amateurs B 02-05-2004 22
Ronde van Eibergen tevens Open NK Tandems Weg Amateurs B 07-06-2003 7
Wielerronde van Brakel Amateurs B 31-05-2003 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.