Fabrizio Korsman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 29
84ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-07-2017 12
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 34
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2017 57
35e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 12-06-2017 32
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Mannen 05-06-2017 33
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 49
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-04-2017 45
32e Profwielerronde van Oostvoorne (B)-Amateurs/Sportklasse 04-08-2016 16
50e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse 17-07-2016 26
43 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2016 51
Ronde van Kralingen (B)-Amateurs/Sportklasse 03-07-2016 29
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Amateurs 26-06-2016 22
34e Ronde van Sliedrecht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2016 26
52e wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-06-2016 30
Rabo Ronde van Rozenburg Amateurs 11-06-2016 15
46e Ronde van Nieuwendijk (B)-Amateurs/Sportklasse 04-06-2016 32
36e Omloop Hoeksche Waard Amateurs 28-05-2016 59
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 16-05-2016 9
Haagse Wielerdag Amateurs 15-05-2016 19
21e Draai rond de Kraai (B)-Amateurs/Sportklasse 14-05-2016 40
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-05-2016 47
54e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2016 6
Grote Ronde van 's-Gravendeel Amateurs 27-04-2016 30
Wielercriterium Steenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse 03-04-2016 42
60e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 39
Wielerronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-03-2016 79
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 2
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-09-2015 37
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 25
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 20
Jeugdronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 12-09-2015 4
Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 06-09-2015 16
Ronde van Hoogerheide (B)-Amateurs/Sportklasse 30-08-2015 28
11e vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-08-2015 17
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 21
Nacht van 's-Gravendeel Sportklasse 21-08-2015 16
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 43
51e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-08-2015 36
60e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2015 32
60e Rabobank Berkelse Wielerdag (B)-Amateurs/Sportklasse 08-08-2015 42
31e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 06-08-2015 11
De Lus van Almkerk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-08-2015 37
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-07-2015 24
45e Ronde van Barendrecht Sportklasse 25-07-2015 11
Ronde van Middelharnis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 10
41e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-07-2015 7
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 35
Criterium & Dernywedstrijd (B)-Amateurs/Sportklasse 04-07-2015 35
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 28-06-2015 15
33e Ronde van Sliedrecht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-06-2015 44
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 32
Wielerronde van Albrandswaard (B)-Amateurs/Sportklasse 17-06-2015 41
Hart van Gilze (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-06-2015 42
27e Rabo Ronde van Rozenburg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-06-2015 36
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 47
Ronde van Katendrecht Sportklasse 23-05-2015 29
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 48
20e Draai rond de Kraai (B)-Amateurs/Sportklasse 09-05-2015 57
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2015 47
Ronde van De Uithof (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 22
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2015 18
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 33
59e ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 06-04-2015 69
7e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 04-04-2015 44
67e Ronde van Oud Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-03-2015 65
Ronde van voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-09-2014 47
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 07-09-2014 19
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 41
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 28
10e Vestingronde Nieuwpoort Sportklasse 30-08-2014 12
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 29-08-2014 32
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-08-2014 15
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 7
40e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-08-2014 20
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-08-2014 21
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 44
26e Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 14-06-2014 13
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2014 29
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 09-06-2014 32
61e ste Ronde van papendrecht Sportklasse 07-06-2014 35
LJWBleiswijk Junioren 27-05-2012 22
4e Tour de Leur Junioren 20-05-2012 12
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 50
Ronde van Lewedorp Junioren 12-05-2012 27
Ronde van Bruinisse Junioren 14-04-2012 18
Ronde van Bruinisse Junioren 18-06-2011 20
48e Ronde van Honselersdijk Junioren 09-06-2011 33
31e Wielerronde van Lewedorp Junioren 04-06-2011 16
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-06-2011 29
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Junioren 15-05-2011 31
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 26-09-2010 9
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 19-09-2010 14
7e Wielerronde van Ameide Nieuwelingen 18-09-2010 20
57e Ronde van Hank Nieuwelingen 12-09-2010 9
Kermisronde Nieuwelingen 09-09-2010 14
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 04-09-2010 6
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 28-08-2010 7
Stichting Wielercomité Nispen Nieuwelingen 15-08-2010 10
38e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 29-07-2010 1
49e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 21-07-2010 29
45e Ronde van Philippine Nieuwelingen 17-07-2010 7
25e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 15-07-2010 18
Wielerronde van Schoondijke Nieuwelingen 27-06-2010 16
28e wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 26-06-2010 8
47e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 24-06-2010 6
29e Wielerronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 20-06-2010 12
40ste Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 19-06-2010 23
Ronde van De Boezem-Pijnacker Nieuwelingen 13-06-2010 6
60 ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 06-06-2010 1
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 05-06-2010 12
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Nieuwelingen 16-05-2010 25
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Nieuwelingen 15-05-2010 31
69e Profronde van Made Nieuwelingen 02-05-2010 15
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Nieuwelingen 18-04-2010 18
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 11-04-2010 28
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Nieuwelingen 04-10-2009 22
Officieus NK Criterium tijdens 37e Kermis Wielerronde van Assendelft Nieuwelingen 03-10-2009 18
47ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 27-09-2009 10
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 20-09-2009 24
56e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2009 16
27e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 05-09-2009 9
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 30-08-2009 10
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 29-08-2009 19
35e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2009 22
44e Ronde van Philippine Nieuwelingen 18-07-2009 23
Districtskampioenschap Zuid-Holland + Regiokampioenschap elite vrouwen/vrouwen-B Noord- en Zuid-Holland. Nieuwelingen 01-06-2009 10
LJW Bleiswijk Nieuwelingen 31-05-2009 23
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2009 30
61ste wielerronde van standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2009 32
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 02-05-2009 16
Ronde van Kapelle Nieuwelingen 30-04-2009 16
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 19-04-2009 20
Steenbergen criterium Nieuwelingen 05-04-2009 30
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 28-09-2008 3
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 20-09-2008 5
Ronde van Krimpen Jeugd Cat. 7 17-09-2008 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 14-09-2008 5
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 07-09-2008 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2008 2
Nacht van s-\'Gravendeel Jeugd Cat. 7 29-08-2008 6
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 24-08-2008 7
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 06-07-2008 7
Districtskampioenschappen tijdrijden zuid-holland Jeugd Cat. 7 02-07-2008 2
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 7 29-06-2008 5
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 7 22-06-2008 2
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 7 15-06-2008 2
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 7 08-06-2008 2
Ronde van Puttershoek(omloop Hoekse Waard) Jeugd Cat. 7 30-05-2008 2
60e Rabobank jubileum wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 7 18-05-2008 4
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 7 12-05-2008 4
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 7 10-05-2008 11
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-05-2008 8
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 12-04-2008 1
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-04-2008 6
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 15-03-2008 9
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 22-09-2007 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 15-09-2007 7
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2007 13
dernyspektakel Jeugd Cat. 6 02-09-2007 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 19-08-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 6 09-06-2007 29
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 20-05-2007 9
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-04-2007 11
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2007 28
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 6 28-10-2006 14
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 6 14-10-2006 13
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-09-2006 6
Groot Dernyspektakel Jeugd Cat. 5 03-09-2006 5
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-04-2006 2
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 01-04-2006 4
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 5 29-03-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 4 03-07-2005 6
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 4 12-06-2005 5
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 4 22-05-2005 7
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 24-04-2005 4
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 3 17-04-2005 1
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 16-04-2005 3
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-04-2005 4
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 28-03-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : 9e Sapim Paasronde Jeugd Cat. 3 27-03-2005 5
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-03-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 3 26-09-2004 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 3 19-09-2004 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 12-09-2004 2
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2004 3
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 3 09-06-2004 2
7e IGAT Klimomnium Jeugd Cat. 3 06-06-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Westland Wil Vooruit Jeugd Cat. 3 29-05-2004 6
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 3 16-05-2004 3
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 2 02-05-2004 1
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 28-03-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 2 28-09-2003 8
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 21-09-2003 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2003 2
21e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2003 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 31-08-2003 2
Jeugdronde Bergen op Zoom Jeugd Cat. 2 24-08-2003 5
Jeugdomnium Maassluis Jeugd Cat. 2 16-08-2003 4
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 29-06-2003 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 28-06-2003 2
District Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 21-06-2003 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 11-06-2003 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 09-06-2003 2
Jeugdronde van Honselerdijk Jeugd Cat. 2 07-06-2003 6
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 31-05-2003 3
6e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 25-05-2003 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 18-05-2003 1
5e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 10-05-2003 3
25e Jubileum Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 03-05-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-04-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 1
Jeugdwedstrijd Rijswijk district ZH Jeugd Cat. 1 12-04-2003 1
17e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2003 1
Rabo Landelijk Jeugd Toernooi HSC de Bataaf Jeugd Cat. 1 29-03-2003 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.