Cas Krebbers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 16-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 14
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 25-05-2019 5
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 5 12-05-2019 5
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 5 11-05-2019 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 2
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 27-04-2019 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 8
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 5
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 5
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 5 13-04-2019 10
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 6
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 06-04-2019 10
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 30-03-2019 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 23-03-2019 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 9
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 4
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 3
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 3
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 3
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 4
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 6
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 5
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 9
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 4 22-09-2018 4
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 12
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 4 15-09-2018 11
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 4 01-09-2018 11
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (11-12 jr.) 25-08-2018 9
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 4 14-07-2018 11
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 4 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 6
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 16-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 22
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 26-05-2018 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 19-05-2018 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 4
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 12-05-2018 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 9
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 4 28-04-2018 2
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 4 22-04-2018 3
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 6
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 07-04-2018 8
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 9
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 31-03-2018 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 17-03-2018 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 10-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 6
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 7
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 7
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 7
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 5
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 7
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 6
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 6
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 30-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 12
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 3 16-09-2017 28
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 09-09-2017 6
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 02-09-2017 4
Benelux Cup Jeugd (8-10 jr.) 26-08-2017 22
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 4
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 3 01-07-2017 5
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 24-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 14
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 3 05-06-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 6
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 5
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 13-05-2017 6
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2017 7
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 6
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 3 15-04-2017 6
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 08-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 3
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 3 01-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 14
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 3 25-03-2017 5
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 7
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 4
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 2
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 2
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 5
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 6
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 3
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 1
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 2
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 6
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 22-10-2016 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 01-10-2016 7
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 25-09-2016 6
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 2 24-09-2016 7
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 18-09-2016 3
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 17-09-2016 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 10-09-2016 6
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 03-09-2016 5
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 21-08-2016 2
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 2 09-07-2016 5
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 2 25-06-2016 7
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 15
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 10
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 2 21-05-2016 8
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 15-05-2016 5
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 14-05-2016 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 13
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 24-04-2016 3
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 10
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 3
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 2 16-04-2016 8
LJC Sittard Jeugd Cat. 2 09-04-2016 10
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 19-03-2016 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 12-03-2016 11
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2015 5
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 6
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 2 20-12-2015 4
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 12-12-2015 4
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 5
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 6
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 6
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 5
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 01-11-2015 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 2
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 18-10-2015 5
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 1 26-09-2015 8
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 19-09-2015 8
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 1 13-09-2015 4
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 1 27-06-2015 9
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 13-06-2015 8
LJC Wijchen Jeugd Cat. 1 06-06-2015 9
LJC Jeugd Cat. 1 30-05-2015 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 21-03-2015 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.