Delano Heeren

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 18-05-2019 1
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 3 11-05-2019 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2019 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2019 1
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 21-04-2019 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 20-04-2019 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2019 1
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-04-2019 1
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 3 31-03-2019 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-03-2019 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 26-01-2019 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 05-01-2019 1
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2018 1
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 22-12-2018 1
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 2
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 09-12-2018 2
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 3 08-12-2018 1
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2018 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2018 2
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 18-11-2018 6
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 11-11-2018 1
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 04-11-2018 1
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2018 1
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 3 27-10-2018 1
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 16-09-2018 1
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 2 09-09-2018 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2018 3
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 15-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 08-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 08-07-2018 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 01-07-2018 1
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 30-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 02-06-2018 1
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 27-05-2018 1
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 21-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 20-05-2018 1
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 2 13-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 10-05-2018 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2018 1
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 05-05-2018 1
2e Ton Dolmans jeugdronde Jeugd Cat. 2 29-04-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 2 27-04-2018 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 21-04-2018 1
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2018 1
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 2 08-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 2 02-04-2018 5
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 2 31-03-2018 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-03-2018 3
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 27-01-2018 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 20-01-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 2 13-01-2018 4
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-01-2018 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2017 2
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2017 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 2 23-12-2017 6
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 2 09-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 25-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 17-09-2017 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 03-09-2017 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 27-08-2017 1
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 1 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 20-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 09-07-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 09-07-2017 1
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 01-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 1 25-06-2017 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 1 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 10-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 04-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-05-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 25-05-2017 2
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 1 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 1 27-04-2017 3
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 1 23-04-2017 2
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 16-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 1 08-04-2017 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 26-03-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 1 12-03-2017 3
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 1 08-01-2017 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.