Femke Geeris

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 16-07-2019 6
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 70
53e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2019 17
Wielerronde Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 17-06-2019 15
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 12
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 28
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 13
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 5
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 8
Pijl van Heerlerheide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 11
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 21
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 17
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 4
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 3
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 7
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 9
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 22
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 1
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 10
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 16
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 82
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 68
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 17
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 104
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-12-2017 15
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-11-2017 9
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 19
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 2
Ronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2017 2
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 7
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2017 23
60e Kermisronde van Duizel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-07-2017 12
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 6
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 9
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 54
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 13
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 7
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 21
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 9
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 32
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 18
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 34
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 3
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 18
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-11-2016 4
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-09-2016 11
Rûntsje Tsjûkemar (CarpetM2.nl) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-09-2016 15
Ronde van de Weebosch (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-09-2016 11
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 33
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 24
Pijl van Heerlerheide Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 07-08-2016 5
EPO - Tour d'Oospel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2016 4
59e Kermisronde van Duizel Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 10
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2016 20
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 14
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 22
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 44
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 100
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2016 27
Wielerweekend Buchten - dag 2 (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2016 5
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 44
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 16
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 17
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 16
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 4
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 54
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 7
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 08-05-2016 8
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 55
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2016 15
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-04-2016 11
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 11
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 11
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 20
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-03-2016 10
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 32
Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-11-2015 8
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-07-2015 23
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2015 21
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2015 31
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 14-06-2015 15
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 81
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 45
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 52
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 20
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 52
1ste Kermisronde van Westerhoven (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 30-05-2015 16
RK Zuid (Vrouwen & Amateurs) & RK Zuid-Oost & Limburg (Nieuwelingen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 17
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 39
7e GP Tour de Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2015 15
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-05-2015 12
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-05-2015 18
Ronde van Overijssel Woman Elite Women 01-05-2015 43
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-04-2015 7
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 9
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 31
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 31
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 43
Wielerweekend van Bocholtz Junior-Vrouwen 28-09-2014 3
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 4
Wielerronde van Uden - dag 2 Junior-Vrouwen 14-09-2014 3
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 7
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 12
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 12
8ste Profronde van Etten-Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-08-2014 18
Bavaria Profronde Stiphout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2014 25
57e Kermisronde van Duizel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-07-2014 18
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 12
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 5
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 25-06-2014 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 17
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 41
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 17
Zeilberg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2014 22
RK en DK Zuid Junior-Vrouwen 09-06-2014 2
Tijdritten Wielerfestival Montferland Junior-Vrouwen 08-06-2014 11
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-06-2014 86
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junior-Vrouwen 28-05-2014 5
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 7
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junior-Vrouwen 18-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 5
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 14
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 12
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 38
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 47
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 56
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 43
Ronde van het Maaskantje Junior-Vrouwen 20-04-2014 2
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 39
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 13-04-2014 18
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen Eindklassement 13-04-2014 7
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 37
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 8
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 19
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 7
Ronde van bocholtz Junior-Vrouwen 29-09-2013 4
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 22-09-2013 9
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junior-Vrouwen 01-09-2013 12
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 24-08-2013 6
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 18-08-2013 1
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 28
Bergcriterium Berg en Terblijt Junior-Vrouwen 21-07-2013 1
3e klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 30-06-2013 12
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 1
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junior-Vrouwen 15-06-2013 3
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 05-06-2013 14
Grote Prijs Vijfhuizen Junior-Vrouwen 02-06-2013 5
Grote Prijs Leende Junior-Vrouwen 29-05-2013 14
36 Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 26-05-2013 9
Regio Kampioenschap Zuid Junior-Vrouwen 20-05-2013 6
GP Groenen Groep voor Vrouwen Junior-Vrouwen 19-05-2013 2
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 18-05-2013 12
5e Tour de Leur Junior-Vrouwen 12-05-2013 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 2
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Diverse Licentiecategorieen (D) 05-05-2013 22
Jeugdwedstrijden Eijsden Junior-Vrouwen 28-04-2013 8
Ronde van de Bult Junior-Vrouwen 27-04-2013 10
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 23
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 7
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 20
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 26
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 14-04-2013 2
Junior Energiewacht Tour Junior Women 07-04-2013 15
Junior Energiewacht Tour Junior Women 05-04-2013 30
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 01-04-2013 7
12e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 16-03-2013 12
klimkoers Bocholtz Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 4
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 11
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 5
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 01-09-2012 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 9
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 19-08-2012 2
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 25-07-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 15-07-2012 7
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 13
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 11
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 06-06-2012 10
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 21
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 9
Kleeberg Cycling Classic Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 10
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 24
Wielerweekend Buchten Diverse Licentiecategorieen (E) 19-05-2012 8
Districtkampioenschap Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 17
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 9
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 9
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 14
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 9
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 19
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 50
Ronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 18-03-2012 11
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 6
NIBA Walsberg Cross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2011 21
Rabobank Cyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-10-2011 25
56e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 10
8e Wielerronde van Ameide Nieuweling-Meisjes 24-09-2011 6
42 ste Jeugd- en Damesronde Nieuweling-Meisjes 18-09-2011 6
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 03-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 28-08-2011 22
5e RABO-wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 21-08-2011 7
30e Wielerronde van Steensel Junior-Vrouwen 15-08-2011 19
Dames en meisjesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 14-08-2011 4
20e Ronde van Noordeloos Nieuweling-Meisjes 08-08-2011 2
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 15
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2011 6
Ronde van Herwijnen Junior-Vrouwen 25-06-2011 32
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 4
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Junior-Vrouwen 11-06-2011 29
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuweling-Meisjes 11-06-2011 9
49 ste Ronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 05-06-2011 7
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 01-06-2011 3
Afwachtingswedstrijden Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 29-05-2011 2
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuweling-Meisjes 28-05-2011 10
Marion G? Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2011 8
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 15-05-2011 10
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 9
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 18
25e Jeugdronde van Piershil Junior-Vrouwen 02-04-2011 39
25e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 02-04-2011 15
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (E) 27-03-2011 17
30e MEEÙS RACE Nieuweling-Meisjes 20-03-2011 8
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 40
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 08-01-2011 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2010 19
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 26-09-2010 24
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 19-09-2010 22
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 6 12-09-2010 6
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 6 11-09-2010 9
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 05-09-2010 3
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 17-07-2010 5
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 6 11-07-2010 6
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 04-07-2010 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 18
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 6 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 06-06-2010 10
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 05-06-2010 10
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 30-05-2010 20
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 29-05-2010 6
Baanomnium Jeugd Cat. 6 24-05-2010 7
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 6 16-05-2010 18
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 02-05-2010 12
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2010 23
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 6 18-04-2010 14
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 04-04-2010 12
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 6 27-03-2010 9
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2009 19
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 6 15-11-2009 23
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 01-11-2009 23
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 14
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 18
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 6 13-09-2009 4
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 12-09-2009 9
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2009 5
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-07-2009 17
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 12-07-2009 9
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 05-07-2009 3
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 5 28-06-2009 4
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 21-06-2009 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 47
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 07-06-2009 8
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 06-06-2009 6
Baanomnium Jeugd Cat. 5 01-06-2009 2
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 30-05-2009 4
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 6 24-05-2009 15
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 17-05-2009 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2009 10
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2009 13
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 19-04-2009 14
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 12-04-2009 8
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 5 05-04-2009 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2009 25
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 5 07-12-2008 17
Pietencross Jeugd Cat. 5 30-11-2008 10
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 21-09-2008 13
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 14-09-2008 2
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 13-09-2008 5
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 4 24-08-2008 12
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 17-08-2008 7
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 11
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 4 29-06-2008 25
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 22-06-2008 8
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 08-06-2008 9
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-06-2008 10
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 4 31-05-2008 3
Baanomnium Jeugd Cat. 4-1 12-05-2008 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 4 04-05-2008 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 5
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-2 meisjes 27-04-2008 8
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 20-04-2008 11
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4-M 13-04-2008 4
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 4 06-04-2008 3
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 30-03-2008 20
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 23-03-2008 6
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 16-09-2007 4
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 3 09-09-2007 12
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 3 26-08-2007 3
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 19-08-2007 2
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 12-08-2007 8
50e kermisronde van Duizel Jeugd Cat. 3 30-07-2007 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 17-06-2007 11
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 7
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-06-2007 6
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 28-05-2007 1
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 27-05-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 5
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 13-05-2007 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 06-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2007 5
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 3 15-04-2007 7
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 3 09-04-2007 4
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 3 01-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-03-2007 8
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 2 17-09-2006 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 10-09-2006 6
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 2 27-08-2006 4
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 20-08-2006 5
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 11-06-2006 8
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 04-06-2006 10
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2006 6
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 14-05-2006 5
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 2 07-05-2006 5
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 23-04-2006 10
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 17-04-2006 5
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 09-04-2006 5
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 02-04-2006 5
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 21-08-2005 5
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 19-06-2005 5
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2005 6
32e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-05-2005 10
Van Heeswijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 05-05-2005 8
6e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2005 6
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 03-04-2005 5
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 28-03-2005 4
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2004 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.