Finn Hiemstra

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 4
Jan Plat Ronde Jeugd Cat. 5 29-06-2019 1
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 18
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 3
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Jeugd Cat. 5 26-05-2019 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 25-05-2019 3
de Ronde van De Wijk Jeugd Cat. 5 19-05-2019 3
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 18-05-2019 13
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 12-05-2019 11
Districtskampioenschappen MTB Jeugd Noord Nederland DIVLIC 12-05-2019 6
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 7
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 4
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2019 1
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 5 22-04-2019 1
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 14-04-2019 3
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2019 1
3e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 5 06-04-2019 1
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 3
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 30-03-2019 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 2
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 23-03-2019 2
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 6
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 3
Alpencross Assen Jeugd Cat. 5 19-01-2019 2
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 2
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 3
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 5
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 4
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 2
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 1
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 2
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 1
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 10-11-2018 2
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 2
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2018 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 2
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 2
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 2
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 09-09-2018 1
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 5
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 18-08-2018 1
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 14-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 4
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 4 01-07-2018 1
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 5 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 21
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 1
2e Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 4 27-05-2018 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 19-05-2018 1
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 4 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 2
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 2
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 4 28-04-2018 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2018 1
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 1
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-04-2018 3
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2018 2
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 1
2e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 4 07-04-2018 2
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 4 02-04-2018 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 31-03-2018 1
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 3
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 2
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 1
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 2
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 1
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 6
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 2
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 4 02-12-2017 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 1
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 1
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 1
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 3
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 2
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 02-09-2017 1
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 15-07-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 2
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 3
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 2
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 21-05-2017 2
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 3 20-05-2017 4
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 3 13-05-2017 1
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 07-05-2017 2
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 3 06-05-2017 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 29-04-2017 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2017 1
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 22-04-2017 2
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 3 17-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 1
Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 3 08-04-2017 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-04-2017 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 01-04-2017 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 4
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 3
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 1
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 1
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 1
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 1
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 3 03-12-2016 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 5
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 8
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 5
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 3
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 23-10-2016 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 22-10-2016 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 2
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 25-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 3
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 2
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 2 04-09-2016 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 03-09-2016 2
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 3
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 20-08-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 4
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 2 02-07-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 3
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 2 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 3
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 29-05-2016 2
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 28-05-2016 1
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 2 21-05-2016 2
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 15-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 05-05-2016 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-04-2016 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2016 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 23-04-2016 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2016 4
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 09-04-2016 3
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 03-04-2016 3
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 02-04-2016 2
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 2 28-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 1
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 2
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 3
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 2 05-12-2015 2
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 2
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 22-11-2015 4
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 2
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 2
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 07-11-2015 2
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 01-11-2015 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 18-10-2015 3
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 17-10-2015 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 4
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 1 05-09-2015 2
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2015 3
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 27-06-2015 2
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 1 20-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 8
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 1 31-05-2015 2
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 3
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 11
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 10-05-2015 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 27-04-2015 3
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 1 11-04-2015 6
Eierrace Jeugd Cat. 1 06-04-2015 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.