Judith Stolze

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 59
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 109
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 31
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 14-04-2019 26
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 14-04-2019 26
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 49
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 18
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 19
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 16
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 27
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 44
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 59
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 25
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 17
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 11
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 11
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 12
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 11
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Junior-Vrouwen 28-04-2018 17
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 63
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 34
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 19
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 131
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 24
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 83
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 48
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 53
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 71
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 11
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 27
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 8
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 7
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 9
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 01-07-2017 12
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 28
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 4
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuweling-Meisjes 27-05-2017 16
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 24-05-2017 14
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 21
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 9
14e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 06-05-2017 11
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 14
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 11
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 12
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 9
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 10
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 18
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 11
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 13
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 12
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Nieuweling-Meisjes 29-05-2016 7
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 27
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2016 8
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2016 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 26
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 9
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 4
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 23
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 17
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 9
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 34
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 7
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 5
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 7
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 15
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 20
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2015 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 10
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 19
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 20
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 12
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 5
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 19
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 10
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 4
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 5
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 15
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 7
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 5 15-08-2014 8
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 7
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 21
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 35
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 15
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 4
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 15
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 6
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 14
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 10
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 17
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 10
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 21
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 19
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 18
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 19
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 13
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 28
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 14
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 18
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 16
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 19
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 16
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 27
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 16
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 17
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 33
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 5
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 7
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 5
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 15
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 14
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 10
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 8
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 6
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2011 10
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 25-06-2011 5
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 12
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 7
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 4
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2011 2
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 6
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 5
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 4
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 5
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 6
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 8
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 6
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 9
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 14
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 15
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 5
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 6
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 5
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 6
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 6
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 9
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 18-04-2010 4
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 7
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 7
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 20-03-2010 5
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 16
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.