Stijn Peters

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NHC - Adelante Challenge & KTN - Klimomloop Berg en Terblijt Nieuwelingen 18-08-2019 37
64e Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 11-08-2019 28
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 17
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 29-06-2019 15
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Nieuwelingen 16-06-2019 11
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Nieuwelingen 09-06-2019 24
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 53
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 42
Van den Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 31-03-2019 25
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 67
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 36
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 28
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 87
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 60
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 72
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 20-05-2018 22
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 43
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 39
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 24
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 74
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 23
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 7 25-06-2017 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 11-06-2017 6
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 7 05-06-2017 3
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 7 04-06-2017 11
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 34
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 33
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 27
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 29
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 28
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 26
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 18
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 38
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 43
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 47
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 17
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 30
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 27
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 34
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 36
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 28
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 41
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 28
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 36
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 29
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 16
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 46
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 42
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 48
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 36
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 17
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 20
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 18
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 21
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 30
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 23
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 28
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 14
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 30
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 30
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 18
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 28
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 16
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 13
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 39
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 19
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 23
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 22
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 14
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 29
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 39
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 31
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 29
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 26
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 35
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 37
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 26
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 13
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 25
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 12
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 25
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 21
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 20
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 6
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 17
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 7
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 22
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 19
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 24
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 37
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 30
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 27
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 14
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 35
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 33
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 21
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 34
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 31
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 29
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 32
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 35
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 28
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 20
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 27
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 29
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 12
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 21
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 23-06-2013 9
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 15
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 16
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 23
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 27
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 20
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 13
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 17
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.