Verena Batenburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-05-2019 20
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 44
24 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2019 32
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 31
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-04-2019 18
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 18
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 54
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 17
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 67
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 18
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 46
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 43
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 64
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 62
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 21
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 14
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 14
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 27
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 17
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 35
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 24
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 27-06-2018 19
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 26
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 50
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 52
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 12
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 11
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 60
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 12
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 9
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junior-Vrouwen 21-05-2018 8
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junior-Vrouwen 08-05-2018 5
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 13
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 43
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 21
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 46
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 55
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 22
46e Omloop van Noord-West Overijssel Junior-Vrouwen 07-04-2018 3
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 8
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 8
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 33
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junior-Vrouwen 04-11-2017 11
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 28-10-2017 16
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2017 26
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 19
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 24-09-2017 13
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 17-09-2017 14
Klompenronde Junior-Vrouwen 09-09-2017 8
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Junior-Vrouwen 26-08-2017 11
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 30
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 28
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 21-05-2017 17
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 39
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 07-05-2017 9
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 15
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 63
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 34
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 51
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 112
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Junior-Vrouwen 16-04-2017 10
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 77
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 73
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 59
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 99
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 103
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 16
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 17
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 14
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2016 3
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 16
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 23
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 21
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 5
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 18
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 19
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 43
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 30
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 34
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 18
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 18
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 56
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 74
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 27
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 28
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 39
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 8
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 41
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 15
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 6 21-09-2014 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 18
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 17
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 26
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 25
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 23
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 14
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 08-06-2014 34
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 19
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 33
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 22
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 18-05-2014 12
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 15
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Jeugd Cat. 6 03-05-2014 9
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 29
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 32
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 13
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 21-09-2013 20
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 18
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 01-09-2013 6
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 17
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 29
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 25
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 11
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 15-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 09-06-2013 40
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 16
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 14
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 19-05-2013 21
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 18
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 21
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 22
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 24
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 28
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 30
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 14
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 23
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 23-06-2012 23
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 09-06-2012 37
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 19
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 18
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 5 20-05-2012 11
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 24
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 28
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 41
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 25
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 25
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 20
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 23
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 32
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 26
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 25-06-2011 13
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 18
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 26
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 31
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 18
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 28
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 15
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 12-06-2010 11
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 2 13-05-2010 15
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 28

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.