Renzo Moretti

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 5
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2019 2
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 3
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 12
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 6
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 1
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 2
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 2
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 2
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 15
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 4
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 8
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 5
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 3
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 30-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 24
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 03-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 27
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 18
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 1
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 5
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 3
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 24
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 19
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 9
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 2
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 2
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 42
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 3
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 13-05-2017 1
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 2
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 7
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 2
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 4 01-04-2017 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 37
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 26
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 20
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 3
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 26
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 12
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 4
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 6
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 3 19-06-2016 2
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 21
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 5
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 7
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 9
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 5
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 5
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 4
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 5
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 5
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 14-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 13
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 5
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 3
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 1
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 2 09-05-2015 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 10
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2015 1
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 18-04-2015 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-04-2015 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 4
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 14-09-2014 2
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 1
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 28-06-2014 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 8
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 2
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 29-05-2014 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 4
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 04-05-2014 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2014 3
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 26-04-2014 2
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 05-04-2014 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.