John Roos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 14-10-2018 17
1e Omloop van het Zuiderpark (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-09-2018 78
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 31-08-2018 25
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-08-2018 7
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 24-08-2018 9
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 18-08-2018 10
63e RABO Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-08-2018 50
48e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 10
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 16
Wielerronde van Middelharnis Amateurs 07-07-2018 7
Wielerronde van Middelharnis Amateurs 07-07-2018 7
54e Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2018 13
Ronde van Kralingen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 15
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 40+ 24-06-2018 19
45 e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 16-06-2018 8
36e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 11-06-2018 14
Ronde van Rozenburg (B)-Amateurs/Sportklasse 09-06-2018 17
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) Masters 40+ 21-05-2018 5
Haagse Wielerdag Sportklasse 29-04-2018 3
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2018 8
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 18-04-2018 6
62e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 02-04-2018 20
19e Farm Frites & CCN Sportwear strandrace Licentiehouders Mannen 18-02-2018 14
E-Payroll Westland MTB Beach Challenge Licentiehouders Mannen 28-01-2018 18
NK Omnium Masters 30+ 40+ 50+ Masters 40+ 07-01-2018 8
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 06-01-2018 88
Koppelkoers Amateurs/Sportklasse AR & TV De Adelaar Amateurs/Sportklasse 09-12-2017 4
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 96
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 19
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 1
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Masters 40+ 16-09-2017 13
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2017 47
47e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 4
51e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 16-07-2017 28
53e Slag van Ambacht Sportklasse 06-07-2017 11
Wielerronde van Middelharnis (Nieuweling-Meisjes geannuleerd) Amateurs 01-07-2017 17
35e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 12-06-2017 13
70e Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2017 23
Nederlands Kampioenschap Masters - Baanomnium 2017 Masters 40+ 08-01-2017 1
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 10
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 13
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 3
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 09-10-2016 35
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Masters 50+ 17-09-2016 2
36e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-09-2016 14
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 11
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 10
Nacht van s-Gravendeel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-08-2016 5
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 6
50e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse 17-07-2016 7
Wielerronde Middelharnis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 16-07-2016 2
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2016 25
2e Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse 03-07-2016 9
46e Wielerronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 20
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Mannen 25-06-2016 62
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2016 5
NK Weg Masters Masters 40+ 11-06-2016 10
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 29
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Sportklasse 21-05-2016 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Sportklasse 18-05-2016 3
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 40+ 16-05-2016 1
Haagse Wielerdag Sportklasse 15-05-2016 8
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2016 1
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 9
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 2
68e Ronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-03-2016 17
Koga MTB Beachrace Zeeland DIVLIC 17-01-2016 60
Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 06-09-2015 18
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 22
49e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse 19-07-2015 25
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 17
Wielerronde van Albrandswaard (B)-Amateurs/Sportklasse 17-06-2015 24
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 30+ 25-05-2015 6
Ronde van Katendrecht Sportklasse 23-05-2015 13
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 12
Criterium Steenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse 29-03-2015 6
67e Ronde van Oud Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-03-2015 29
Lotto/KNWU Strandrace Dijk tot Dijk DIVLIC 08-02-2015 71
Koga MTB Beachrace Zeeland DIVLIC 25-01-2015 43
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk DIVLIC 14-12-2014 99
MTB Strandrace Texel DIVLIC 22-11-2014 62
Hoek van Holland - Den Helder DIVLIC 09-11-2014 156
Ronde van Noord Sportklasse 27-09-2014 26
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 07-09-2014 17
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 50
26e Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 14-06-2014 4
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 09-06-2014 28
47e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-06-2014 59
Ronde van Katendrecht Sportklasse 24-05-2014 51
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-04-2014 24
Ronde van Noord Sportklasse 28-09-2013 10
Ronde van Vreewijk Sportklasse 22-09-2013 12
33e Ronde van Abbenbroek Sportklasse 01-09-2013 14
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 30-08-2013 14
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 14
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Masters 30+ 20-05-2013 4
47e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (B) 19-05-2013 54
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 18
Grote Prijs RWC Ahoy Diverse Licentiecategorieen (B) 27-03-2013 31
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 42
Wielerronde van Albrandswaard Diverse Licentiecategorieen (B) 20-06-2012 17
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Sportklasse 28-05-2012 20
58e Grote ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2012 67