Xavier Ketelaars

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 17
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 25
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 30
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 14
64e Ronde van Hank (A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-09-2017 32
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 03-09-2017 12
69e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 02-08-2017 29
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 24
43e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 11
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 24
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 13
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 23
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 85
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 13
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 57
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 113
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 03-08-2016 4
Acht van Chaam Junioren 27-07-2016 1
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 11
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 39
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 38
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 102
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 131
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 109
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 26
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 48
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 33
66 ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-04-2016 2
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junioren 20-09-2015 22
62e Ronde van Hank Junioren 13-09-2015 5
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 9
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 17
49e Ronde van Oudenbosch Junioren 19-07-2015 37
Ronde van Twente Junioren 11-07-2015 42
Ronde van Heusdenhout Junioren 05-07-2015 25
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 4
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 130
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 139
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 90
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 15
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 65
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 24
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 45
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 58
Criterium Steenbergen Junioren 29-03-2015 8
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 8
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 21
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 17
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 30
40e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 17-08-2014 5
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 57
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 57
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 23
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 8
Acht van Chaam Nieuwelingen 30-07-2014 8
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 3
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2014 14
44 e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 21-06-2014 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 16
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 14
47e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-06-2014 15
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 54
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 1
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 33
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 21
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 11-05-2014 18
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 22
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 6
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 59
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 6
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 54
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 100
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 27
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 10
76e Kermisronde Nieuwelingen 12-09-2013 7
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 01-09-2013 10
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 31-07-2013 26
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 20
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 30
31e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 22-06-2013 18
32e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 16-06-2013 34
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 26-05-2013 10
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 45
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 20-05-2013 14
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 53
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 30
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 35
72e Profronde van Made Nieuwelingen 28-04-2013 12
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 85
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-04-2013 18
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 75
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 07-04-2013 20
criterium Steenbergen Nieuwelingen 06-04-2013 26
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 13
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 18
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 26-08-2012 18
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 14-07-2012 10
Criterium Volendam Jeugd Cat. 7 08-07-2012 14
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 30
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 28
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 23
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 17
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 26-05-2012 14
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 17
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 13-05-2012 21
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 16
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 05-05-2012 19
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 31
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 33
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 15-04-2012 18
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 19
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 16
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 23
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 17-03-2012 19
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2012 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 8
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 18-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 17-09-2011 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 22
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 13
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 23
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 18
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 11
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 13
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 32
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 24
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 43
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 6 05-06-2011 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 23
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 22
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 13
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 8
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 22-05-2011 9
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 21
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 6
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 13
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 34
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 50
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 6
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 4
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 8
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 3
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 10-07-2010 10
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 12
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 22
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 9
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 22
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 21
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 3
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 5 15-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 10
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 13
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 5
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 4
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 17
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 4
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 9
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 04-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 6
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 13
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 18
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 7
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 22
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 3
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 5
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 19
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 9
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 4
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 17
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 19
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 8
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 10
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 09-05-2009 2
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 10
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 7
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 7
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 5
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 8
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 2
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 1
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2008 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 3
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 8
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 5
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 3
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 15-06-2008 5
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 5
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 24-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 3 12-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 17
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 3
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 6
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 27-04-2008 2
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 2
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 17
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 5
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 9
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2007 7
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 3
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 3
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 7
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 7
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 2 01-07-2007 2
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 5
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 12-05-2007 10
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 2 06-05-2007 4
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 6
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 6
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 14-04-2007 2
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 4
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 28-03-2007 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 17-03-2007 3
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 1 19-08-2006 9
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 18-06-2006 8