Kirstie Haaften

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCV - 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 08-06-2019 14
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 33
EPZ Omloop van Borsele Elite Vrouwen 2019 Elite Women 27-04-2019 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2018 10
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2018 5
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2018 7
NK Derny Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 15-12-2018 2
NK Omnium Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 02-12-2018 1
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 1
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 20
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 12
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 17
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 3
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 7
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 36
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 13
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 5
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 40
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 75
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 5
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 5
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 23
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-05-2018 3
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 65
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 49
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 44
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 26
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 53
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 69
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 74
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2017 7
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 29-12-2017 4
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2017 8
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Vrouwen 23-12-2017 12
B E A T Track Series "ENDURANCE" Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-12-2017 1
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 26
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 17-09-2017 12
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 22
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 44
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 44
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 41
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 4
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 10
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 16
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Junior-Vrouwen 02-09-2017 14
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 29
84ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 01-07-2017 6
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 1
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 13
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 1
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 21-06-2017 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 11
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 20
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 5
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 8
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 1
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 2
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 6
Wielerronde van Uden (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-05-2017 3
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 6
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 1
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 9
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 31
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 8
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 17
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 13
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 14
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 4
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 8
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 16
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 4
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 19
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 18-12-2016 4
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 17-12-2016 4
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 17-12-2016 4
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junior-Vrouwen 10-12-2016 2
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 19-11-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 4
Ronde van Nootdorp Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-08-2016 12
83ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 02-07-2016 1
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 10
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 94
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 40
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 17
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 19
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 41
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junior-Vrouwen 11-05-2016 3
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 8
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 35
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 27
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 9
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 12
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 10
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 13
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 20
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 20
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 11
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 42
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 68
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 22
NK Baan Duur/Sprint Junior-Vrouwen 29-12-2015 6
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2015 11
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2015 14
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 21-11-2015 9
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 7
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 13
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 9
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 13
Wielerweekend Munstergeleen Nieuweling-Meisjes 29-08-2015 4
Wielerronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-08-2015 4
75 jaar Friesche Leeuw Nieuweling-Meisjes 22-08-2015 13
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 5
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 11
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 4
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 22
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 9
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuweling-Meisjes 24-06-2015 4
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 49
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 14-06-2015 18
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 16
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2015 19
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 14
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 6
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 2
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 7
6e Kasteelronde van Mill Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 1
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 34
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 1
Jeugdronde van Eijsden Nieuweling-Meisjes 26-04-2015 1
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 12
Ronde van Borculo Nieuweling-Meisjes 12-04-2015 2
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 16
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 39
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 8
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 34
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 9
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 6
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 1
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 27-12-2014 2
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Nieuweling-Meisjes 06-12-2014 4
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 3
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 5
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 10
Rabobankronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-08-2014 3
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 2
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 14
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 14
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Nieuweling-Meisjes 29-06-2014 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 6
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 4
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-06-2014 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 10
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 30
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 17
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 2
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 10
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 3
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 4
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2014 8
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 3
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 5
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 13
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 23
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 7
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 16
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 13
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 12
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 19
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 21
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 30-12-2013 7
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 29-12-2013 5
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 28-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 8
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 7
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Nieuweling-Meisjes 24-11-2013 4
NK Omnium Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 5
Drie Banen Toernooi Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 03-11-2013 8
Grand Prix Sprint Nieuweling-Meisjes 06-10-2013 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 21-09-2013 8
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 8
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 13
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 30-06-2013 8
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 15
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 3
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 5
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 6 18-05-2013 7
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 45
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 6
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 05-05-2013 4
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2013 5
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 6
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 6
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 8
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 1
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 6 20-04-2013 8
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2013 3
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 5
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 58
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 31-03-2013 11
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 10
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 12
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 14
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 7
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 6 19-08-2012 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 10
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 14-07-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 1
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 2
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 4
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 27-05-2012 4
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 6
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 5 12-05-2012 1
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 06-05-2012 3
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 5 05-05-2012 4
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 7
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 22-04-2012 2
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 21-04-2012 4
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 4
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 3
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 23
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 13
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 15
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 29
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 21
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 12
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 14
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 5 13-11-2011 9
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 06-11-2011 13
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 22
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 5
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 5
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 5 14-08-2011 3
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 17-07-2011 1
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 16-07-2011 2
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 12-06-2011 2
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 4 05-06-2011 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 1
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 28-05-2011 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 21-05-2011 2
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 15-05-2011 1
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 4 14-05-2011 3
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 2
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 2
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 4
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 45
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 19
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 13
pietencross Jeugd Cat. 4 28-11-2010 13
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 21
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 12
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 20
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 4 07-11-2010 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 14
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 1
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 1
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 11-09-2010 1
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 5
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 14-08-2010 1
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 3
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 1
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 3 26-06-2010 2
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 4
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 05-06-2010 1
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 30-05-2010 2
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 6
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 6
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 3 10-04-2010 1
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 3 05-04-2010 3
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 04-04-2010 2
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 03-01-2010 16
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2009 20
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 10
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-12-2009 10
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 16
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 14
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2009 14
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 12
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 18
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 15-11-2009 14
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 18
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 01-11-2009 14
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 19-09-2009 1
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 12-09-2009 1
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 2 23-08-2009 1
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 6
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 12-07-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 2
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 3
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 21-06-2009 2
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 1
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 2
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 1
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 17-05-2009 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 2 09-05-2009 4
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2009 1
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 6
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 19-04-2009 7
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 2
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 21-03-2009 4
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 18-01-2009 24
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 06-12-2008 20
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 08-11-2008 9
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-11-2008 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 26-10-2008 9
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 20-09-2008 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 6
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 5
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 06-07-2008 12
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 7
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 1 22-06-2008 2
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 21-06-2008 2
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 15-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 14-06-2008 7
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-1-M 31-05-2008 2
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 1-M 24-05-2008 3
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 1-2 Meisjes 11-05-2008 7
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 01-05-2008 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.