Sam Kerkvliet

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 07-12-2019 14
TC - GP DESTIL Junioren 01-12-2019 25
Veldrit van Oudewater Junioren 30-11-2019 6
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 24-11-2019 26
Jubileum Veldritweekend Junioren 23-11-2019 4
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 20
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Junioren 27-10-2019 23
19e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 22-10-2019 23
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 14
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 13-10-2019 45
Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2019 24
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 19
2e Kleeberg Cross Mechelen Junioren 01-09-2019 24
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 07-07-2019 13
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 30-06-2019 35
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2019 32
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 57
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2019 41
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 28-06-2019 58
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 90
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 13
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 68
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 29
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 80
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 33
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 84
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 85
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 28
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 26
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 22
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 26
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 25
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 21
4e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 29-12-2018 11
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 16
Veldrit Wierden Nieuwelingen 16-12-2018 17
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 28
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 31
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 24-11-2018 8
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 29
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 33
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 8
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 37
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 43
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 59
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 52
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 37
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 53
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2018 22
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 47
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 37
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 51
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 36
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 52
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 57
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 37
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 43
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 34
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuwelingen 03-12-2017 26
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 32
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 44
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 43
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 37
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 52
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 42
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 36
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 29
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 47
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 53
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 47
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 26-08-2017 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 31
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 41
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 02-07-2017 19
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 27
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 34
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 26
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 24
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 25
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 31
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 23
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 19
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 24
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 15
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 18
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 11
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 26
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 21
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2016 18
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 23-10-2016 12
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 22-10-2016 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 24
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 39
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2016 27
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 21
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 46
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 51
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 16
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 19
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 23
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 21
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 26
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 29
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 24
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 25
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 36
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 32
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 28
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 31
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 32
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 20
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 27
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 28
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 32
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 21
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 30
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 26
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 32
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 23
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 17-10-2015 23
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 15
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 18
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 32
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 26
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 32
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 35
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 22
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 22
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 18
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 19
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 19
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 4 08-06-2014 10
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 25
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 24
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 29
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 21
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 17
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 3 15-09-2013 9
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 17
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 20
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 16
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.