Luke Verburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junioren 23-06-2019 8
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 6
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 54
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 90
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 145
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 40
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 6
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 6
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 2
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 1
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 4
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Junioren 22-07-2018 4
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 9
55e Ronde van Honselersdijk Junioren 28-06-2018 3
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Junioren 24-06-2018 11
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Junioren 09-06-2018 18
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Junioren 03-06-2018 24
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 45
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 12
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 82
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 61
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 72
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Junioren 06-05-2018 11
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 33
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 43
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 28
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Junioren 08-04-2018 22
NLcup - Wollebrand Junioren 01-04-2018 1
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Junioren 18-03-2018 3
Vestingcross Hulst Junioren 18-02-2018 12
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 7
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 9
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 3
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 4
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuwelingen 15-07-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen Bergklassement 09-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 09-07-2017 2
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 3
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 2
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuwelingen 24-06-2017 3
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 15
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 18-06-2017 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 8
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 2
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 29
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 03-06-2017 7
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 28-05-2017 1
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 4
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Nieuwelingen 14-05-2017 1
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 13-05-2017 5
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 21
NL Cup - Koningscup Nieuwelingen 30-04-2017 1
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 54
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 02-04-2017 1
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 26-03-2017 2
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuwelingen 19-03-2017 1
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 1
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 1
Veldrit Norg Nieuwelingen 26-12-2016 1
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 1
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 1
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 1
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 1
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 5
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 1
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 2
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 1
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 6
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 1
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 1
8e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 01-10-2016 1
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 1
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuwelingen 16-07-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 1
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Nieuwelingen 01-07-2016 1
53e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 30-06-2016 6
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuwelingen 25-06-2016 7
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 14
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 28
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 12-06-2016 2
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 27
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 27
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 34
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 18-05-2016 2
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 2
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 11
Koningscup Nieuwelingen 24-04-2016 2
Zwiep Trek MTB Cup Nieuwelingen 17-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 5
MPL Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 28-03-2016 10
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 20-03-2016 2
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 23-01-2016 9
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 7
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 7
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 20-12-2015 9
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 13-12-2015 7
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2015 5
Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 28-11-2015 4
4e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 14-11-2015 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuwelingen 31-10-2015 3
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-10-2015 5
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 5
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 4
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 04-10-2015 3
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 27-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 2
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 1
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2015 2
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 3
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 7 27-06-2015 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 13-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 49
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 31-05-2015 1
LJC Jeugd Cat. 7 30-05-2015 1
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 7 16-05-2015 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 3
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 7 02-05-2015 3
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 7 18-04-2015 2
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 28-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 22-03-2015 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 21-03-2015 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 14-03-2015 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 24-01-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 1
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 03-01-2015 1
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 20-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 7 13-12-2014 1
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 1
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 7 30-11-2014 1
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 29-11-2014 1
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 1
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 7 22-11-2014 1
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-11-2014 2
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 1
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 02-11-2014 1
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 01-11-2014 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 1
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 19-10-2014 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 1
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 2
Finale topcompetitie Jeugd (13-14 jr.) 30-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 1
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 1
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 14-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 8
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 3
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 6
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 1
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 15-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 14-12-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 08-12-2013 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 1
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 01-12-2013 1
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2013 1
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 6 23-11-2013 1
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 17-11-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 16-11-2013 1
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 09-11-2013 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 03-11-2013 1
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 20-10-2013 1
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 06-10-2013 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 1
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (11-12 jr.) 07-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 01-09-2013 1
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 5
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 30-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 4
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 14
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 5 01-06-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 12
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 5 18-05-2013 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 4
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 2
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 1
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 5
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 09-12-2012 1
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 1
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 1
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 1
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 2
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 2
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 1
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2012 1
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 1
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 5
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2012 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 2
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 6
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 4 28-05-2012 2
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 4
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 1
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 1
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 3
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 2
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 2
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 24-03-2012 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 15-01-2012 1
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 2
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 4 18-12-2011 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 2
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 1
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 1
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 3
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 1
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 1
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 1
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2011 1
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 1
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 09-10-2011 1
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2011 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 2
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 3 21-08-2011 1
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 1
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 2
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 04-06-2011 1
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 5
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 4
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 1
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 1
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 6
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 (10 jaar) 19-03-2011 1
NK Veldrijden jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 22-01-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 1
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 29-12-2010 1
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 1
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 05-12-2010 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 2
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 1
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 1
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 20-11-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 1
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 3 07-11-2010 1
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 31-10-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2010 1
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 1
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 1
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 09-10-2010 1
LJW Honselersdijk Jeugd 9 jaar Categorie 2 25-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 2
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 04-09-2010 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 3
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 3
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 9 jaar Categorie 2 19-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 6
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 4
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 1
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 08-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 3
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 1
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2010 3
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 3
2e LJC MTB Breda Jeugd 9 jaar Categorie 2 17-04-2010 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 3
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 1
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 1
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 1
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 10-01-2010 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 19-12-2009 2
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-12-2009 1
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 2
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 1
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2009 2
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 2
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 22-11-2009 1
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 1
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 15-11-2009 1
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 08-11-2009 1
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 01-11-2009 1
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 1
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2009 1
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 05-09-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 1
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 1
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 1
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 20-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 17-05-2009 1
LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-04-2009 3
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 1
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 2
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.