Wout Roos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
63e RABO Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-08-2018 12
38e Profronde van Oostvoorne (B)-Amateurs/Sportklasse 09-08-2018 8
70e Ronde van Zundert (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-08-2018 9
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse 30-07-2018 15
Rabo Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2018 3
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 6
58e Ronde van 's-Gravenzande (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2018 16
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2018 5
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 15
Wielerronde van Middelharnis (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 10
54e Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2018 1
Ronde van Kralingen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 3
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 30+ 24-06-2018 10
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 20-06-2018 5
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-06-2018 2
45 e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 16-06-2018 1
Kermisronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse 14-06-2018 9
36e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 11-06-2018 7
Ronde van Rozenburg (B)-Amateurs/Sportklasse 09-06-2018 6
de Jumbo Ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 02-06-2018 3
Ronde van Katendrecht 2018 Sportklasse 26-05-2018 4
DK Tijdrijden Zuid Holland Masters 30+ 23-05-2018 19
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2018 3
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse 13-05-2018 5
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 10
Haagse Wielerdag Sportklasse 29-04-2018 2
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2018 5
62e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 02-04-2018 2
19e Farm Frites & CCN Sportwear strandrace Licentiehouders Mannen 18-02-2018 22
NK Omnium Masters 30+ 40+ 50+ Masters 30+ 07-01-2018 6
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 84
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 29
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 6
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Masters 30+ 16-09-2017 8
Ronde van Hoogerheide (B)-Amateurs/Sportklasse 03-09-2017 35
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2017 12
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 26-07-2017 5
47e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 10
51e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 16-07-2017 55
36e wielerronde van Abbenbroek (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2017 1
53e Slag van Ambacht Sportklasse 06-07-2017 3
Wielerronde van Middelharnis (Nieuweling-Meisjes geannuleerd) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 01-07-2017 5
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-06-2017 4
35e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 12-06-2017 9
NK Masters Masters 30+ 11-06-2017 6
Ronde van Nieuwendijk (B)-Amateurs/Sportklasse 03-06-2017 12
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Masters 30+ 24-05-2017 6
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (B)-Amateurs/Sportklasse 06-05-2017 4
Haagse Wielerdag (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 30-04-2017 14
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2017 10
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 61
61e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-04-2017 7
69 ronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 18-03-2017 20
TC 9 - Koga MTB Beachrace Zeeland DIVLIC 05-02-2017 54
Westland MTB Beach Challenge DIVLIC 29-01-2017 27
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (30+) 09-10-2016 34
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 24-09-2016 6
36e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-09-2016 8
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 6
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 28-08-2016 1
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 16
Nacht van s-Gravendeel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-08-2016 17
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 5
Wielerronde Middelharnis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 16-07-2016 6
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2016 6
53e Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2016 11
46e Wielerronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 16
52e wielerronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 21-06-2016 10
NK Weg Masters Masters 30+ 11-06-2016 59
34e Wielerronde van Numansdorp (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2016 46
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 30
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Sportklasse 21-05-2016 12
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 30+ 16-05-2016 18
Haagse Wielerdag Sportklasse 15-05-2016 7
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2016 8
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 8
68e Ronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-03-2016 37
Koga MTB Beachrace Zeeland DIVLIC 17-01-2016 65
Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder DIVLIC 01-11-2015 126
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 5
Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 06-09-2015 5
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 19
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 56
31e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 06-08-2015 10
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-07-2015 48
45e Ronde van Barendrecht Sportklasse 25-07-2015 5
Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 22-07-2015 12
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-07-2015 24
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 22
Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse 28-06-2015 24
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 9
Wielerronde van Albrandswaard (B)-Amateurs/Sportklasse 17-06-2015 8
27e Rabo Ronde van Rozenburg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-06-2015 15
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 30+ 25-05-2015 2
Ronde van Katendrecht Sportklasse 23-05-2015 4
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2015 17
59e ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 06-04-2015 11
Lotto/KNWU Strandrace Dijk tot Dijk DIVLIC 08-02-2015 54
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk DIVLIC 14-12-2014 89
MTB Strandrace Texel DIVLIC 22-11-2014 56
Hoek van Holland - Den Helder DIVLIC 09-11-2014 68
Ronde van Noord Sportklasse 27-09-2014 7
77e Kermisronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2014 15
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 07-09-2014 10
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 9
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 29-08-2014 12
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 20
50e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-08-2014 18
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 18
30e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-08-2014 16
44e Ronde van Barendrecht Sportklasse 26-07-2014 16
55e Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 23-07-2014 10
51e Slag van Ambacht Sportklasse 03-07-2014 20
26e Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 14-06-2014 12
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2014 11
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 09-06-2014 7
47e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-06-2014 14
61e ste Ronde van papendrecht Sportklasse 07-06-2014 11
Black & Bianco Omloop van Klaaswaal (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2014 8
Ronde van Katendrecht Sportklasse 24-05-2014 6
60e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 26-04-2014 5
Ronde van Noord Sportklasse 28-09-2013 9
33e Ronde van Abbenbroek Sportklasse 01-09-2013 10
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 30-08-2013 32
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 40
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Masters 30+ 20-05-2013 11
47e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (B) 19-05-2013 16
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 32
Rijswijkse Wielerronde Sportklasse 05-05-2013 19
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2013 12
Grote Prijs RWC Ahoy Diverse Licentiecategorieen (B) 27-03-2013 30
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Sportklasse 02-09-2012 13
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 15
Ronde van Katendrecht Sportklasse 19-08-2012 41
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 15
Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2012 18
Wielerronde van Albrandswaard Diverse Licentiecategorieen (B) 20-06-2012 16
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Sportklasse 28-05-2012 9
58e Grote ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2012 68
Ronde van Bergpolder - Liskwartier Sportklasse 07-09-2011 9
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 04-09-2011 2
73e Ronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2011 15
Rabobank Ronde van Delft Sportklasse 28-08-2011 5
37e Wielerronde van Nispen Diverse Licentiecategorieen (B) 21-08-2011 31
De 47e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 08-08-2011 9
41 Ronde van Barendrecht Sportklasse 23-07-2011 11
11e wielerronde van Albrandswaard Sportklasse 22-06-2011 13
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Sportklasse 13-06-2011 17
17e Draai Rond De Kraai Sportklasse 14-05-2011 26
63ste wielerronde Nieuw Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (B) 08-05-2011 28
57e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2011 15
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (B) 27-03-2011 68
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Amateurs B 05-09-2010 15
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 28-08-2010 13
40e Ronde van Barendrecht Amateurs B 24-07-2010 10
10e ronde van Albrandswaard Amateurs B 23-06-2010 18
22e RABOBANK WIELERRONDE VAN ROZENBURG Amateurs B 12-06-2010 19
Ronde van Bruinisse Amateurs B 05-06-2010 5
Districtskampioenschap Zuid-Holland Amateurs B 24-05-2010 14
Wielerronde van Abbenbroek Amateurs B 06-09-2009 15
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 23-08-2008 24
32e ronde van Kortgene Amateurs B 26-07-2008 23
Wielerronde van Albrandswaard Amateurs B 24-06-2008 22
Ronde van Kortgene Amateurs B 28-07-2007 15
Ronde van Giessenburg Amateurs A 12-07-2003 15
Wielerronde van Herwijnen Amateurs A 28-06-2003 10
E.P.Z. Klassieker Amateurs A 24-05-2003 5
11e Ronde van Waddinxveen Amateurs A 21-04-2003 20