Kevin Kooyman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 19
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 23
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 75
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 20
56e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen ZC/Beloften 10-05-2018 33
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 34
Omloop van Hierden Elite-Mannen ZC/Beloften 21-04-2018 29
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-04-2018 14
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2016 52
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 109
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 28
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 37
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 05-05-2016 23
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 33
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-04-2016 29
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2016 25
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 67
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 28
Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 33
52e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-06-2015 35
Wielerronde van Hoogvliet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2015 21
62e Ronde van papendrecht Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 33
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 03-06-2015 91
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 27-05-2015 6
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 16
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 107
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 14-05-2015 57
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2015 19
7e Ronde van Sleeuwijk Elite-Mannen/Beloften 04-04-2015 33
10e Omloop van Ottoland (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-09-2014 78
11e Ronde van Ameide Junioren 20-09-2014 34
Excelsior's wielerdag Junioren 07-09-2014 5
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 06-09-2014 69
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 25
Math Salden Klimcriterium Junioren 30-08-2014 15
Ronde van Pijnacker Junioren 16-08-2014 9
Ronde van Ransdaal Junioren 03-08-2014 7
41e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-07-2014 54
Bergcriterium Wolder Junioren 06-07-2014 5
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Junioren 05-07-2014 13
29e Ronde van Kwintsheul Junioren 02-07-2014 8
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 22-06-2014 9
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 14
33e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-06-2014 5
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 09-06-2014 19
47e Ronde van Oudenbosch Junioren 08-06-2014 10
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Junioren 07-06-2014 11
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 8
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 108
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 50
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 76
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Junioren 21-05-2014 10
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 29
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 17
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 13
Bergomloop Simpelveld Junioren 04-05-2014 32
Ronde van de Bult Junioren 26-04-2014 26
Ronde van Waddinxveen Junioren 21-04-2014 16
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 38
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-04-2014 19
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 14
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 87
Ronde van Pijnacker Junioren 17-08-2013 15
Ronde van Nootdorp Junioren 08-08-2013 38
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 111
38ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 06-07-2013 7
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 28
32e Ronde van Zoeterwoude Diverse Licentiecategorieen (B) 16-06-2013 17
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 20-05-2013 34
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 19-05-2013 109
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 19-05-2013 111
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 129
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 18-05-2013 118
32e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 17-05-2013 104
De Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2013 9
72e Profronde van Made Junioren 28-04-2013 6
Ronde van de Bult Junioren 27-04-2013 7
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 15
2e Veldrit Oudewater Junioren 05-01-2013 11
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 56
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 12
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 12
63e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 22-07-2012 3
51e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 18-07-2012 5
De Jeugdtour Utrecht Diverse Licentiecategorieen (E) 06-07-2012 14
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 15
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2012 10
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 2
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 51
30e Wielerronde van Numansdorp Nieuwelingen 11-06-2012 12
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuwelingen 28-05-2012 4
LJWBleiswijk Nieuwelingen 27-05-2012 31
Kleeberg Cycling Classic Nieuwelingen 26-05-2012 22
Omloop van Margraten Nieuwelingen 06-05-2012 6
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 44
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 37
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 16
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 20
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 17
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 01-01-2012 4
19e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 17-12-2011 13
RK veldrijden ZUID Nieuwelingen 29-10-2011 13
Ronde van Beverwijk Nieuwelingen 14-08-2011 9
56e Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 13-08-2011 12
36ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 10-07-2011 15
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 3
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2011 8
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 15
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 40
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 1
29e Ronde van Numansdorp Nieuwelingen 06-06-2011 4
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 04-06-2011 2
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 17
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 25-05-2011 14
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Nieuwelingen 21-05-2011 14
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 50
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 21
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Nieuwelingen 30-04-2011 44
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 136
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 87
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 83
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 61
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 02-01-2011 19
18e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 18-12-2010 22
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 26-09-2010 6
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 19-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 8
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 10
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 17-07-2010 1
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 11-07-2010 2
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 7 10-07-2010 3
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 07-07-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 1
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 7 05-06-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 29-05-2010 1
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 28-05-2010 3
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 2
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 7 22-05-2010 1
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 7 15-05-2010 1
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 1
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 02-05-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2010 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 24-04-2010 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 1
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 7 17-04-2010 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 3
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 10-04-2010 1
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 03-04-2010 1
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 1
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 24-03-2010 1
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2009 6
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-12-2009 7
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 21-11-2009 24
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 14-11-2009 3
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2009 3
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 27-09-2009 21
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 19-09-2009 1
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 7 13-09-2009 8
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2009 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2009 6
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2009 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 25
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 18-08-2009 14
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 18-07-2009 17
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 12-07-2009 10
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 08-07-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 05-07-2009 23
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 7 04-07-2009 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 21-06-2009 19
Gouda Jeugd Cat. 7 20-06-2009 19
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 14-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 1
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 6 07-06-2009 1
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 06-06-2009 1
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 2
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 29-05-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 1
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 10-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 2
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 1
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 1
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 1
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 11-04-2009 1
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 7
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 6
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 6 05-10-2008 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 21-09-2008 6
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 20-09-2008 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 1
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-08-2008 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 1
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 1
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 5 22-06-2008 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 14-06-2008 1
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 1
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 5 31-05-2008 1
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 2
ronde van het villapark Jeugd Cat. 5 17-05-2008 1
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 5 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 9
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 21
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 01-05-2008 13
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-2 27-04-2008 16
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 12-04-2008 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 5
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 5 05-04-2008 2
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 23-09-2007 10
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-09-2007 1
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2007 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 15-09-2007 2
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 4 09-09-2007 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2007 7
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 4 02-09-2007 2
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 4 26-08-2007 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 19-08-2007 1
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 11
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 4 01-07-2007 5
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 20-05-2007 5
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 13-05-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 12-05-2007 7
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 4 06-05-2007 9
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 4 05-05-2007 4
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-04-2007 3
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 2
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 3
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2007 8
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 28-03-2007 6
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 3 17-09-2006 5
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-09-2006 6
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 20-08-2006 5
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 3 19-08-2006 9
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 09-07-2006 8
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 02-07-2006 7
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 25-06-2006 8
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 3 18-06-2006 9
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 3 11-06-2006 5
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 3 05-06-2006 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 03-06-2006 9
Jeugd en Nieuwelingen wedstrijd Flora Holland Jeugd Cat. 3 28-05-2006 3
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 3 26-05-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 3 21-05-2006 11
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 15-04-2006 10
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 29-03-2006 13
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Hoorn Jeugd Cat. 2 24-09-2005 9
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-09-2005 6
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 2 28-08-2005 9
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 21-08-2005 1
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2005 8
Jeugdtoernooi / Nieuweling-meisjes / Junior-vrouwen wedstrijd Jeugd Cat. 2 18-06-2005 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-06-2005 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 08-06-2005 3
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-06-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2005 6
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 2 27-05-2005 7
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 2 22-05-2005 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 21-05-2005 10
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 16-05-2005 6
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 14-05-2005 4
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 07-05-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 23-04-2005 5
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 17-04-2005 4
5e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 16-04-2005 8
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-04-2005 10
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 2 03-04-2005 6
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 28-03-2005 9
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-03-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 1 29-08-2004 8
Omloop van de Hoekse Waard Jeugd Cat. 1 28-05-2004 5
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 20-05-2004 8
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 16-05-2004 9
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 1 02-05-2004 3
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2004 6
8e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 11-04-2004 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.