Maxime Duba

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Nieuwelingen 14-09-2019 27
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 44
7e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 01-09-2019 10
45e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2019 10
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 53
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 64
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 53
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 26
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 34
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 8
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 30
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 22-05-2019 10
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 17
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 6
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 62
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 05-05-2019 8
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2019 23
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 38
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 24
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 50
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 37
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 34
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 20-01-2019 13
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 12
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuwelingen 27-12-2018 5
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 5
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 30-09-2018 11
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 35
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-07-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 19
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 30-06-2018 26
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-06-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 47
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 7 26-05-2018 9
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 7 19-05-2018 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 12-05-2018 24
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 21-04-2018 3
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 7 15-04-2018 9
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 8
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 02-04-2018 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 31-03-2018 11
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 7 25-03-2018 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 1
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 3
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 8
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 7
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 30-09-2017 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 37
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 8
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 15
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 24-06-2017 2
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 49
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 12
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 6 03-06-2017 23
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 10
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 7
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 11
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 10
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 33
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 12
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 10
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 9
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 6 10-12-2016 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 27
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 16
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 1
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2016 17
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2016 25
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 15-05-2016 4
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 8
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 8
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 12-03-2016 45
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 3
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 4 27-06-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 24
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 13-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 35
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 31-05-2015 12
LJC Jeugd Cat. 4 30-05-2015 14
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 5
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 12
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 4 09-05-2015 16
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 02-05-2015 14
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 15
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 9
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 14-03-2015 13
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 14-06-2014 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.