Donna Ruska

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 23
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 45
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 6 29-05-2016 3
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 6 14-05-2016 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 29
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 6 24-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 34
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 6
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 14-05-2015 15
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 31
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 3
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 7
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 4
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-06-2014 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 35
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 24-05-2014 16
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 18-05-2014 4
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 5
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 03-05-2014 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 20
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 13-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 06-04-2014 14
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 21-09-2013 13
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 3 15-09-2013 5
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 3 01-09-2013 10
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 3 30-06-2013 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 12
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 13
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 3 26-05-2013 2
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 3 19-05-2013 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-04-2013 5
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 2
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 20-04-2013 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 07-04-2013 3
Eierrace Jeugd Cat. 3 01-04-2013 19
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 16-03-2013 3
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 2 29-09-2012 2
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 2 16-09-2012 4
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 09-09-2012 9
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 14-07-2012 4
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 6
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 01-07-2012 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 14
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 27-05-2012 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 13
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 2 21-04-2012 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 2 15-04-2012 2
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 09-04-2012 2
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 2 07-04-2012 2
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2012 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 17-03-2012 11
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2011 5
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 11-09-2011 6
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 16-07-2011 2
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 11
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 03-07-2011 3
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 1 05-06-2011 2
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2011 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-05-2011 6
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 15-05-2011 3
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 1 25-04-2011 6
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 1 17-04-2011 3
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 10-04-2011 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 03-04-2011 3
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 19-09-2010 9
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 11-09-2010 7
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 11
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 1 27-06-2010 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 2
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 1 22-05-2010 8
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 04-04-2010 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.