Lars Weijer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2019 16
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2019 21
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 21-12-2019 8
JEUGDCROSS OPLOO Jeugd Cat. 6 15-12-2019 13
Jeugdveldrit WWV Jeugd Cat. 6 07-12-2019 14
40e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 01-12-2019 8
GP DESTIL jeugd Jeugd Cat. 6 30-11-2019 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2019 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 16-11-2019 18
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-11-2019 7
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2019 9
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 27-10-2019 5
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 10
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 13-10-2019 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 15-09-2019 12
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 18-08-2019 18
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 5 14-07-2019 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 30-06-2019 9
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 16-06-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 37
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 19
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 13
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 5 12-05-2019 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 10
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 15
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 11
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 17
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 19
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 14
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 14
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 10
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 10
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 17
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 19
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 17
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 14
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 21
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 18
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 19
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 20
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 16
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 15
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 15
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 20
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 16
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 20
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 19-05-2018 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 17
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 14
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 13
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 4 22-04-2018 12
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 15
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 13
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 18
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 28
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 24
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 17
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 25
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 17
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 11
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 21
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 17
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 19
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 19
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 13
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 10
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 17-09-2017 4
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 10-09-2017 10
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 03-09-2017 11
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 20-08-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 13
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 13
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 17-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 23
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 3 05-06-2017 7
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 17
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-05-2017 12
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 20
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 20-05-2017 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 13
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 3 23-04-2017 12
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 20
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 16
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 21
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 19
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 16
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 12
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 16
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 15
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 22
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 22
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 17
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 6
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 2 19-06-2016 8
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 12-06-2016 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 17
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 17
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-04-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 14
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 2 20-12-2015 5
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 11
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.