Yuli Molen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 1
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 1
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 1
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 1
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 1
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 2
6e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 3
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 19
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 09-09-2018 2
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-09-2018 20
81e Kermisronde Roosendaal Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 17
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 17
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 18
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 26
Ronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 22-08-2018 13
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 01-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2018 8
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 27-06-2018 19
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 15
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 9
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 5
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 10
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 9
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 22
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 17
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 13
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 26
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 08-05-2018 6
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 8
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 17
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 19
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuweling-Meisjes 07-04-2018 32
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 8
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 21-01-2018 2
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 14-01-2018 3
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 3
B E A T Track Series "ENDURANCE" Nieuweling-Meisjes 03-12-2017 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 3
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 7
Beat Track Series Endurance Nieuwelingen meisjes Nieuweling-Meisjes 11-11-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 27
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 10
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 16-07-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 20
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 24
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 7
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 21
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 16
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 7
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 6 13-05-2017 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 7
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2017 3
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 2
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 7
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 24
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 38
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 1
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 2
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 6 10-12-2016 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 1
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 5
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 11
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 18-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 16
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 28-08-2016 19
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 24
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 26
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 6
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 11
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 9
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 8
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 4
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 9
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 8
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 10
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 5
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 9
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 23
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 11
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 6
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 7
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 13
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 9
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 12-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2015 5
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 30-08-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 13
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 18
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 05-07-2015 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 6
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 8
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 14-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 17
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 4 30-05-2015 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 7
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 7
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 4 09-05-2015 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 10
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 5
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 13
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 12
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 6
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 12
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-11-2014 20
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 21-09-2014 10
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 20-09-2014 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 2
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 6
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 06-07-2014 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 11
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 15
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 7
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 6
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 8
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 14
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 20-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 12
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 13-04-2014 6
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 6
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 7
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 2 28-09-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 10
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 07-09-2013 8
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 2 01-09-2013 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 31-08-2013 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 8
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 07-07-2013 11
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 30-06-2013 2
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 29-06-2013 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 23-06-2013 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 14
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 2 02-06-2013 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 01-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 2 26-05-2013 5
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 19-05-2013 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2013 5
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 11
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-04-2013 11
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 2 27-04-2013 7
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2013 16
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 20-04-2013 8
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 14-04-2013 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 07-04-2013 14
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 06-04-2013 9
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 31-03-2013 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 30-03-2013 8
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-03-2013 2
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 1 29-09-2012 2
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 1 23-09-2012 3
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 1 16-09-2012 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 15-09-2012 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 26-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 5
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 15-07-2012 5
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 5
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 6
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 6
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 12
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 03-06-2012 6
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 27-05-2012 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 15
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 6
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 7
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 1 21-04-2012 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 1 15-04-2012 4
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 1 07-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 01-04-2012 9