Joost Burg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 09-09-2018 22
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 39
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 19
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 19
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 26
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 42
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 37
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 7
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 6
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 49
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 25
55e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-06-2018 12
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 18
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 34
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 22
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 17
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 18
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 32
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 26
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 21
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 25
45 e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 12
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 8
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 98
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 31
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 13
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 29-12-2017 18
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 18
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Mannen/Beloften 23-12-2017 8
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 35
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 83
64e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-09-2017 5
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 143
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 145
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 44
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Elite-Mannen/Beloften 19-08-2017 9
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 31-07-2017 2
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-07-2017 27
Rabo paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 4
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 8
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 25-06-2017 53
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 8
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 54
Ronde van Katendrecht 2017 Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 8
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 2
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 71
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 8
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 4
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 22
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 14
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 68
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 39
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2016 5
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 31
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 28-12-2015 6
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 20-12-2015 15
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 20-12-2015 16
Nederlands Kampioenschap 50Km Elite-Mannen/Beloften 13-12-2015 9
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Elite-Mannen/Beloften 21-11-2015 3
wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 22-08-2015 15
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 15-08-2015 37
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 56
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 84
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Beloften 24-06-2015 11
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 28
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 13-06-2015 13
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 31
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 33
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 10
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 2
53e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 14-05-2015 2
On Tour Bikes A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Beloften 06-05-2015 4
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 70
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 17
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 82
65ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 6
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 28-12-2014 14
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2014 14
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2014 5
NK Omnium - Sprint - Keirin Elite-Mannen/Beloften 29-11-2014 8
Kwalificatiewedstrijden NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 09-11-2014 6
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 33
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 84
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 84
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 93
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 20-09-2014 92
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 24
76e ronde van Dordrecht Elite-Mannen/Beloften 06-09-2014 56
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs Elite-Mannen/Beloften 09-08-2014 18
Bergcriterium Wolder (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2014 15
29e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 02-07-2014 20
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 70
NK Tijdrijden Beloften 25-06-2014 32
44 e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 21-06-2014 24
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 77
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 13-06-2014 60
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 09-06-2014 19
Tijdritten Wielerfestival Montferland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 9
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 07-06-2014 80
34e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 31-05-2014 82
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Beloften 21-05-2014 7
Zuid-Hollandse Eilanden tour Elite-Mannen/Beloften 17-05-2014 32
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 20
Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-05-2014 29
32e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 89
60e Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 26-04-2014 21
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 39
45e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 12-04-2014 74
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 74
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2013 8
NK Derny Elite-Mannen/Beloften 08-12-2013 7
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 09-11-2013 5
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2013 110
75e Ronde van Dordrecht om de Grote prijs Kloens Elite-Mannen/Beloften 07-09-2013 28
39e Ronde van De Lier Elite-Mannen/Beloften 20-08-2013 19
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 17-08-2013 30
22e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 05-08-2013 25
41e Wielerdag van Wateringen Elite-Mannen/Beloften 25-07-2013 35
Bergcriterium Berg en Terblijt Elite-Mannen/Beloften 21-07-2013 25
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 16-07-2013 26
50e Ronde van Honselersdijk Elite-Mannen/Beloften 27-06-2013 33
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Beloften 05-06-2013 35
Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 24-05-2013 45
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Beloften 20-05-2013 30
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2013 47
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Beloften 08-05-2013 2
31e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 62
29e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 102
44e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 30-03-2013 68
Grote Prijs RWC Ahoy Elite-Mannen/Beloften 27-03-2013 46
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Elite-Mannen/Beloften 09-02-2013 8
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 29-12-2012 24
NK Baan Duur/Sprint Elite-Mannen/Beloften 27-12-2012 13
Finale Clubcompetitie Diverse Licentiecategorieen (B) 08-09-2012 57
Finale Clubcompetitie Diverse Licentiecategorieen (A) 08-09-2012 57
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 08-09-2012 81
28e Profwielerronde Oostvoorne Elite-Mannen/Beloften 02-08-2012 29
40e Wielerdag van Wateringen Elite-Mannen/Beloften 26-07-2012 46
7e Ster van Moerdijk Beloften 17-06-2012 57
Zuidhollandse Eilanden Toer Elite-Mannen/Beloften 19-05-2012 63
DK tijdrijden Zuid-Holland Beloften 16-05-2012 6
4e Altena Biesboschronde Elite-Mannen/Beloften 09-04-2012 51
Grote Prijs RWC Ahoy Elite-Mannen/Beloften 28-03-2012 65
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Elite-Mannen/Beloften 28-01-2012 5
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Elite-Mannen/Beloften 27-12-2011 11
NK 50 KM Elite-Mannen/Beloften 20-11-2011 12
De Westbrabantse Pijl Junioren 28-08-2011 43
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 28-08-2011 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 4
De Westbrabantse Pijl Junioren 27-08-2011 35
De Westbrabantse Pijl Junioren 26-08-2011 25
Ronde van Pijnacker Junioren 20-08-2011 12
Ronde van Nootdorp Junioren 11-08-2011 12
36ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 10-07-2011 34
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 85
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Junioren 13-06-2011 31
NK Tijdrijden Beloften & 15-18 jarigen Junioren 08-06-2011 13
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2011 4
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men Eindklassement 22-05-2011 53
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2011 57
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 76
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2011 41
30e Jubileumuitgave van de Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 20-05-2011 82
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Noord-en Zuid-Holland voor Vrouwen Junioren 11-05-2011 5
Omloop door het Land van Bartje Junioren 07-05-2011 20
53e Wielerronde van Woensdrecht Junioren 20-03-2011 20
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Junioren 05-03-2011 1
NK Baan Junioren 29-12-2010 2
NK Baan Junioren 29-12-2010 4
NK Baan Junioren 28-12-2010 2
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junioren 05-09-2010 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2010 41
De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 22-08-2010 22
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 45
De Westbrabantse Pijl Junioren 21-08-2010 25
De Westbrabantse Pijl Junioren 20-08-2010 72
Bergomloop Simpelveld Junioren 15-08-2010 20
55e Berkelse Wielerdag Junioren 14-08-2010 13
61e Ronde van Naaldwijk Junioren 10-08-2010 18
Ronde van Nootdorp Junioren 05-08-2010 10
38e Ronde van het Lage Land Junioren 01-08-2010 21
38e Wateringse Wielerdag Junioren 29-07-2010 13
35ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 11-07-2010 15
Wielerronde van Schoondijke Junioren 27-06-2010 5
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Junioren 09-06-2010 25
Districtskampioenschap Zuid-Holland Junioren 24-05-2010 8
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Algemeen Klassement Junior Men 23-05-2010 42
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2010 37
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2010 73
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2010 80
29e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 21-05-2010 31
Ronde Van Velden DIVLIC 16-05-2010 2
Omloop van Margraten Junioren 09-05-2010 41
6e Friesche Wouden Klassieker Junioren 18-04-2010 78
Grote Prijs Oostland Junioren 31-03-2010 11
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-08-2009 24
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Nieuwelingen 22-08-2009 4
60e Ronde van Naaldwijk Nieuwelingen 18-08-2009 10
35e Ronde van De Lier Nieuwelingen 11-08-2009 9
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 06-08-2009 15
37e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 30-07-2009 7
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2009 33
Daags na de Tour Nieuwelingen 27-07-2009 7
24e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 09-07-2009 12
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 05-07-2009 25
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 7
28e Wielerronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 21-06-2009 4
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 10-06-2009 2
Districtskampioenschap Zuid-Holland + Regiokampioenschap elite vrouwen/vrouwen-B Noord- en Zuid-Holland. Nieuwelingen 01-06-2009 17
LJW Bleiswijk Nieuwelingen 31-05-2009 15
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regiokampioenschap Vrouwen, Junior-Vrouwen en Nieuweling-Meisjes NH en ZH Nieuwelingen 13-05-2009 4
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 13
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 13
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2009 3
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 5
68e Profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2009 4
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 12
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2009 30
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 11-04-2009 29
23e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 04-04-2009 5
NK Baan Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 27-12-2008 13
Ronde van Lisse Nieuwelingen 21-09-2008 23
54e Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 13-09-2008 15
26e Wielerronde van Oudewater Nieuwelingen 30-08-2008 19
59e Ronde Van Naaldwijk Nieuwelingen 26-08-2008 4
27e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 11-08-2008 9
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2008 12
36e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 31-07-2008 20
47e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 16-07-2008 26
23e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2008 16
Kasseien criterium van Eijsden Nieuwelingen 06-07-2008 12
Districtskampioenschappen tijdrijden zuid-holland Nieuwelingen 02-07-2008 12
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2008 12
54e wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 18-06-2008 13
27e Wielerronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 15-06-2008 12
8e Wielerronde van Tilburg-Reeshof Nieuwelingen 11-06-2008 17
DSB -Bank 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 31-05-2008 16
Ronde van Hazerswoude-Dorp Nieuwelingen 28-05-2008 13
Rabobank t Hoogeland 2 daagse voor Nieuwelingen en Junioren Nieuwelingen 02-05-2008 24
69e Ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2008 31
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2008 12
Afwachtingswedstrijd Campina Ronde van het Groene Hart Nieuwelingen 23-03-2008 13
50e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2008 17
NK Baan Elite-Mannen en Vrouwen, Junioren Nieuwelingen 27-12-2007 11
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 7 23-09-2007 11
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2007 10
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 7 26-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 12-08-2007 11
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 7 08-07-2007 14
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 7 01-07-2007 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 23-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 23
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 7 03-06-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2007 11
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2007 7
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 13
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 17-03-2007 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 6 10-09-2006 5
Groot Dernyspektakel Jeugd Cat. 6 03-09-2006 4
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 6 27-08-2006 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 20-08-2006 7
Kreekkant Wielerronde Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 18-08-2006 11
32e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Jeugd Cat. 6 13-08-2006 10
Ronde van Gemert Jeugd Cat. 6 18-07-2006 5
28e Acht van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 19-06-2006 2
24e ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 12-06-2006 1
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 5 05-06-2006 4
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 04-06-2006 7
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 5 26-05-2006 7
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 5 21-05-2006 4
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 14-05-2006 4
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 13-05-2006 2
Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 5 07-05-2006 3
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 23-04-2006 4
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 17-04-2006 5
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 15-04-2006 4
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-04-2006 4
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 01-04-2006 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 5 29-03-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2005 9
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 18-09-2005 7
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 11-09-2005 6
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2005 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2005 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 21-08-2005 5
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 4 17-07-2005 6
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2005 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 25-06-2005 9
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 4 19-06-2005 9
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 4 12-06-2005 8
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 04-06-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2005 10
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 4 27-05-2005 5
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 4 22-05-2005 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 21-05-2005 6
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 4 16-05-2005 9
Van “Huis tot Huis” Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 4 08-05-2005 9
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 4 07-05-2005 5
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 30-04-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 23-04-2005 7
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 4 17-04-2005 6
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 4 10-04-2005 5
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-04-2005 6
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2005 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 30-03-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 28-03-2005 9
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-03-2005 9
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 3 12-06-2004 4
56e Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 3 02-05-2004 4