Mike Ham

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - Janet Memorial Veldrit Amateurs/Sportklasse 17-11-2018 35
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Amateurs/Sportklasse 11-11-2018 23
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 10-11-2018 43
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Amateurs/Sportklasse 27-10-2018 30
UiterwaardenCross Zaltbommel Amateurs/Sportklasse 20-10-2018 35
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 07-10-2018 44
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 35
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 50
1e Nationale Kleeberg Cross Amateurs/Sportklasse 08-09-2018 28
DK Tijdrijden Zuid Holland Amateurs/Sportklasse 23-05-2018 10
45 e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2018 41
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 27-01-2018 24
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Amateurs/Sportklasse 14-01-2018 48
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 06-01-2018 33
3e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2017 33
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2017 34
25e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 16-12-2017 37
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Amateurs/Sportklasse 10-12-2017 24
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 09-12-2017 35
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 26-11-2017 31
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 19-11-2017 31
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 30
Veldrit De Uithof Amateurs/Sportklasse 28-10-2017 33
17e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 24-10-2017 38
6e Nationale veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 21-10-2017 50
Veldrit WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 15-10-2017 39
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 08-10-2017 33
9e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 07-10-2017 41
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 24-09-2017 50
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Amateurs/Sportklasse 24-05-2017 9
Ronde van Katendrecht 2017 Sportklasse 20-05-2017 26
63e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2017 47
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 56
6e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 21-01-2017 23
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Amateurs/Sportklasse 07-01-2017 39
2e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 30-12-2016 35
24e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 17-12-2016 42
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Amateurs/Sportklasse 11-12-2016 32
Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 03-12-2016 32
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 27-11-2016 19
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 20-11-2016 33
11Bergen VELDRITTEN 2016 Amateurs/Sportklasse 12-11-2016 30
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 05-11-2016 48
16e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 25-10-2016 40
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 22-10-2016 50
veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 15-10-2016 53
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 09-10-2016 36
Veldrit 80 jaar WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 08-10-2016 36
8e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 01-10-2016 39
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 25-09-2016 51
13e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 39
12 e Vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 17
Rond Om De Graaf Sportklasse 13-08-2016 31
42e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 11-06-2016 17
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 02-06-2016 22
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Sportklasse 21-05-2016 41
62e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2016 46
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 36
5e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 23-01-2016 39
NK VELDRIJDEN Amateurs/Sportklasse 09-01-2016 75
Rabobank Grand Prix Groenendaal Amateurs/Sportklasse 03-01-2016 43
1e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 30-12-2015 35
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Amateurs/Sportklasse 20-12-2015 34
23e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 19-12-2015 38
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 12-12-2015 43
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Amateurs/Sportklasse 21-11-2015 49
4e Nationale Veldrit Rhenen Amateurs/Sportklasse 14-11-2015 52
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Amateurs/Sportklasse 31-10-2015 18
15e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 20-10-2015 46
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 17-10-2015 39
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 27-09-2015 52
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 30
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 31
24 e Ronde van Noordeloos (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2015 28
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 45
Ronde van De Meern op het Lint (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-07-2015 70
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 44
52e Slag van Ambacht Sportklasse 02-07-2015 29
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 20-06-2015 33
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-06-2015 28
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 11-06-2015 47
De Wageningse Muur (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2015 77
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 69
20e Draai rond de Kraai (B)-Amateurs/Sportklasse 09-05-2015 59
Blygold Wielerronde van Houten. (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 46
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 75
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 20
42e Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-04-2015 78
9e Omloop van Ottoland Prominenten 28-09-2013 15
42e ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 16-06-2012 34
71e Profronde van Made Nieuwelingen 29-04-2012 43
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 61
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2011 24
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 26-11-2011 23
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Nieuwelingen 13-11-2011 32
Axa Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 05-11-2011 32
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Nieuwelingen 29-10-2011 13
Rabobank Cyclocross van Lierop Nieuwelingen 15-10-2011 47
3e Rabo Veldrit Montfoort Nieuwelingen 08-10-2011 23
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 32
33e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-09-2011 37
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 48
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 34
D´n Bèrgse wielerronde Nieuwelingen 05-06-2011 26
Jeugdronde van de Bult Nieuwelingen 23-04-2011 26
Ronde van SOEST Nieuwelingen 17-04-2011 54
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 60
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 25
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 35
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 06-11-2010 39
8e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 03-10-2010 36
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 27
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 7 10-07-2010 23
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 17
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 21
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 22
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 43
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 27
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2010 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 24-04-2010 36
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 7 18-04-2010 17
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 7 17-04-2010 24
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 10-04-2010 30
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 04-04-2010 9
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 03-04-2010 36
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2009 19
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 22-11-2009 19
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 21-11-2009 27
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2009 19
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 19-09-2009 20
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 39
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 38
Gouda Jeugd Cat. 6 20-06-2009 29
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 19
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 32
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 17-05-2009 35
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 31
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 09-05-2009 18
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 31
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2009 15
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 12-04-2009 13
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 41
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 6 21-03-2009 17
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 5 05-10-2008 20
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 20-09-2008 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 35
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 26
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 08-06-2008 19
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 20
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 27
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 44