Dick Kinket

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 22
12e Hartje Baarn Masters 40+ 02-09-2018 9
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) (B)-Amateurs/Sportklasse 05-08-2018 46
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2018 24
Ronde van Epe Sportklasse 12-07-2018 12
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 07-07-2018 8
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 8
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 13
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 15
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 03-06-2018 11
KTJ - Acht van Heelsum Sportklasse 27-05-2018 21
43e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 26-05-2018 3
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 21-05-2018 14
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 4
Rabobank Wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-04-2018 6
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 15
Eurobottle Ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 14-04-2018 18
Eierrace 2018 DIVLIC 02-04-2018 5
Ronde van Drenthe col du vam Masters 50+ 10-03-2018 13
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 2
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 17-09-2017 15
Grote Prijs WEMO Masters 40+ 09-09-2017 13
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 02-09-2017 10
62ste Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2017 61
Dwars deur Grolle (B)-Amateurs/Sportklasse 20-08-2017 44
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 18-08-2017 2
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 7
62e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2017 27
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2017 27
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2017 19
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 10
Omloop der Zevenheuvelen (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2017 32
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 8
39e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 02-07-2017 2
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2017 24
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2017 9
Specialized wielerronde van Didam Sportklasse 14-06-2017 3
NK Masters Masters 40+ 11-06-2017 25
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 05-06-2017 8
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2017 3
42e Rabobank Ronde van Wichmond Masters 40+ 20-05-2017 12
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Sportklasse 14-05-2017 1
36e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 07-05-2017 3
Rabobank wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 29-04-2017 12
Omloop van Hierden Sportklasse 22-04-2017 10
Eierrace 2017 DIVLIC 17-04-2017 2
Eurobottle Ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-04-2017 16
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 12
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 2
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Masters (40+) 28-12-2016 33
Veldrit Norg Masters (40+) 26-12-2016 21
5e Nationale Veldrit Rhenen Masters (40+) 26-11-2016 20
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Masters (40+) 19-11-2016 14
11Bergen VELDRITTEN 2016 Masters (40+) 12-11-2016 14
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Masters 05-11-2016 6
Nationale veldrit Masters (40+) 30-10-2016 9
veldrit van Albrandswaard Masters (40+) 15-10-2016 20
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Masters (40+) 09-10-2016 8
Veldrit 80 jaar WV het Stadion Masters (40+) 08-10-2016 11
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 18-09-2016 10
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Masters 50+ 17-09-2016 4
Amateurronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 10-09-2016 23
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 17
Rabobank Ronde van Neede Sportklasse 12-08-2016 1
44e Ronde van Oostzaan Sportklasse 07-08-2016 15
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2016 16
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2016 20
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 7
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 13
Ronde van Elburg Amateurs 16-07-2016 30
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2016 16
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 02-07-2016 10
38e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 26-06-2016 20
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 12-06-2016 11
NK Weg Masters Masters 40+ 11-06-2016 25
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-06-2016 27
De 32ste Wageningse Wielermuur Sportklasse 04-06-2016 4
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2016 6
41e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 21-05-2016 25
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 16-05-2016 6
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-05-2016 8
Omloop van de Bronneger Bult (Drouwen) Sportklasse 01-05-2016 5
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2016 8
Omloop van Hierden Masters 40+ 23-04-2016 3
Ronde van Gelderland 2016 Masters 40+ Masters 40+ 17-04-2016 36
Eurobottle ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 53
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (40+) 04-10-2015 27
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel (B)-Amateurs/Sportklasse 20-09-2015 12
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Masters 40+ 19-09-2015 40
Omloop van Dalen Sportklasse 06-09-2015 4
11e vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-08-2015 13
8e Lus van Vledder Sportklasse 23-08-2015 2
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2015 5
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 14-08-2015 3
60e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2015 25
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 34
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2015 12
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2015 38
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 27
Van Raam Ronde van Varsseveld Amateurs 28-06-2015 22
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 13
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Amateurs 20-06-2015 35
37e Wielerronde van Vorden (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-06-2015 11
NK Masters Weg Masters 40+ 07-06-2015 28
4de Criterium Sappemeer Amateurs 31-05-2015 22
Ronde van Steenwijkerwold Amateurs 30-05-2015 16
40e Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 23-05-2015 12
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 4
Scharenborg Ronde van Eibergen Masters 40+ 10-05-2015 13
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-05-2015 6
52e Oranje Ronde van Enkhuizen (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-04-2015 9
Ronde van de Vijver Masters 40+ 25-04-2015 6
Ronde van Gelderland 2015 Masters 40+ Masters 40+ 19-04-2015 6
Omloop van Hierden Masters 40+ 18-04-2015 9
Supertank ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 11-04-2015 21
Eierrace DIVLIC 06-04-2015 3
Rabobank Amersfoort 16e Groeistad Klassieker Masters 40+ 20-09-2014 24
Rabowielerronde van Bemmel Sportklasse 31-08-2014 9
7e Lus van Vledder Sportklasse 24-08-2014 2
Dwars deur Grolle Sportklasse 16-08-2014 3
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 08-08-2014 7
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2014 18
Ronde van Elburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2014 19
Daags na de Tour Sportklasse 28-07-2014 13
Wielerronde van Barneveld (C)-Sportklasse/Masters 40+ 05-07-2014 2
Van Raam Ronde van Varsseveld Sportklasse 29-06-2014 9
Ronde van Herwijnen Sportklasse 28-06-2014 21
Specialized Ronde van Didam Sportklasse 25-06-2014 13
36e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 22-06-2014 4
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Masters 40+ 09-06-2014 1
Ronde van Warnsveld Masters 40+ 07-06-2014 8
Omloop van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-06-2014 6
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 31-05-2014 4
Omloop van Dalen Sportklasse 29-05-2014 2
39e Rabobank Wielerronde van Wichmond Masters 40+ 24-05-2014 4
TUWI Ronde van Aalten Sportklasse 18-05-2014 3
50ste Ronde van Rijssen Sportklasse 17-05-2014 10
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 10
Koningsronde van Almelo Masters 40+ 27-04-2014 2
Ronde van Heerde Sportklasse 26-04-2014 3
33e Knoop van Noordwolde Sportklasse 20-04-2014 3
Rabobank criterium van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-04-2014 28
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Masters 30-11-2013 14
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Masters 02-11-2013 9
Veldrit van Harderwijk Masters 26-10-2013 19
Rabobank Amersfoort 15e Groeistad Klassieker Masters 40+ 21-09-2013 27
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Sportklasse 01-09-2013 11
6e Lus van Vledder Sportklasse 25-08-2013 5
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 15
Wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 18-08-2013 4
Dwars deur Grolle Sportklasse 17-08-2013 9
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 8
Rabo Ronde van Neede Sportklasse 09-08-2013 10
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 11
Ronde van Enter Sportklasse 06-07-2013 9
Ronde van Ermelo Masters 40+ 03-07-2013 34
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 30-06-2013 40
35e Rabobank Wielerronde van Vorden Sportklasse 23-06-2013 2
Ronde van Elden Sportklasse 16-06-2013 6
28e Ronde van Oldemarkt Sportklasse 15-06-2013 3
Specialized Klimcriterium 's-Heerenberg Sportklasse 08-06-2013 12
2de Criterium Hoogezand Diverse Licentiecategorieen (B) 26-05-2013 17
District Kampioenschap Oost Sportklasse 20-05-2013 1
Ronde van Rijssen Sportklasse 18-05-2013 6
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 11-05-2013 2
33e Katja Fascini wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2013 3
Ronde van Heerde Sportklasse 27-04-2013 12
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 12
Unive Criterium van Dronten Diverse Licentiecategorieen (B) 13-04-2013 26
1e Omloop van Kalenberg Sportklasse 06-04-2013 13
omloop van Stadshagen Amateurs A 07-06-2008 26
Districskampioenschappen Groot-Agelo Masters 40+ 12-05-2008 11