Erwin Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 9
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 34
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 7
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 14
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 5
55e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2018 10
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2018 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 15
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 17
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 14
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 37
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 5
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 35
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 2
District kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 18
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 12
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 29
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 11
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 21
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 32
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 2
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 51
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 1
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 10
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Nieuwelingen 17-12-2017 2
B E A T Track Series "ENDURANCE" Nieuwelingen 03-12-2017 1
Beat Track Series Endurance Nieuwelingen mannen Nieuwelingen 11-11-2017 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 24-09-2017 7
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 16
11e Hartje Baarn Nieuwelingen 10-09-2017 2
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 27-08-2017 24
Ronde van de Westereen Nieuwelingen 19-08-2017 3
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 11
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 9
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 43
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 25-06-2017 9
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 12
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 37
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 32
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 24
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 40
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 5
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 50
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 30
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 66
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 27
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 6
Ronde van Ureterp Nieuwelingen 17-04-2017 12
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 26
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 30
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 13
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 35
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 7
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 7
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 5
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 8
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 5
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 17-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 13
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 26-06-2016 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 25-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 12
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 7 29-05-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 4
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 7
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 7 14-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 7 05-05-2016 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 30-04-2016 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2016 3
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 7 24-04-2016 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 10-04-2016 2
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 09-04-2016 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 7
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 19-03-2016 4
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 2
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 2
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 2
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 4
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 1
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 4
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 6 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 1
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 8
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 27-06-2015 3
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 1
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 1
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 5
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 17-05-2015 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 6 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2015 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 6 19-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 1
Eierrace Jeugd Cat. 6 06-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 1
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 2
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 3
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 1
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 1
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 21
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 14-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 28
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 9
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 5 25-05-2014 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 18-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 2
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 5 11-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 03-05-2014 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 7
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 13-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 06-04-2014 2
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 05-04-2014 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 2
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 3
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 17-08-2013 2
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 4 30-06-2013 2
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 4 29-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 23-06-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 02-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 6
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 4 26-05-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 2
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 4 19-05-2013 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 9
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 3
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 3
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 20-04-2013 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 14-04-2013 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 07-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 16-03-2013 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 4
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 09-09-2012 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 7
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 3
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 01-07-2012 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 24-06-2012 3
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 18
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 1
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 27-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 13-05-2012 1
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 5
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 3
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 3 21-04-2012 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 3 15-04-2012 1
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 09-04-2012 4
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 3 07-04-2012 1
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2012 1
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 1
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 3
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 2 20-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 4
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 16-07-2011 3
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 2 10-07-2011 2
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 2 09-07-2011 3
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 03-07-2011 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 1
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 19-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 2
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 2 05-06-2011 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 2 29-05-2011 3
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2011 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-05-2011 2
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 15-05-2011 2
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 25-04-2011 4
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 23-04-2011 1
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 17-04-2011 1
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 10-04-2011 2
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 03-04-2011 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 2 (9 jaar) 19-03-2011 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 1
LJW Honselersdijk Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 3
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 11-09-2010 1
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 1
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 04-09-2010 3
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-08-2010 3
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 14-08-2010 1
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 1 27-06-2010 1
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 20-06-2010 1
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 19-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 1
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 1 23-05-2010 3
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 1 22-05-2010 1
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 08-05-2010 2
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 1 18-04-2010 1
2e LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 17-04-2010 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 04-04-2010 1
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 05-09-2009 9
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 20-06-2009 15
LJC MTB Breda Jeugd 7/8 jaar Categorie 1 25-04-2009 10