Roel Sintmaartensdijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 47
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 4
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 16
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 4
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 23
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 10
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 5
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 23
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 16
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 31
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 30
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 64
Kermisronde van Oud-Vossemeer Junioren 14-06-2018 2
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 17
DK Tijdrijden Zuid Holland Junioren 23-05-2018 6
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 7
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 20-05-2018 27
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2018 26
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 117
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 36
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 85
Flevo tour Junioren 12-05-2018 33
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 8
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 15
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 19
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 9
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 4
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 17
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 6
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 8
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 6
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 7
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 01-07-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 34
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 78
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 20
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 48
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 9
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 3
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 9
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 34
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 8
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 44
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 14
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 14
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 13
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 23
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 8
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 20
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 18
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 17
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 24
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 11
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 27-08-2016 16
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 12
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 32
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 18
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 16
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 32
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 22
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 19
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 58
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuwelingen 31-10-2015 12
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 25
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 10
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 6
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 8
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 25
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 41
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 31-05-2015 12
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 21
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 16
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 9
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 16
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 13
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 13
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 4
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 10
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 16
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 13
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 15
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 53
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 16
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 6
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 10
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 23
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 6
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 8
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 20
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 27
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 22
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 11
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 18
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 13
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 20
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 30-06-2013 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 7
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 14
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 18
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 30
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 22
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 11
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 7
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 17
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 5 18-05-2013 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 10
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 17
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 14
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 16
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 10
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 12
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 23
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 23
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 23
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 27
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 19
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 15
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 18
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 7
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 13
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 8
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 9
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 5
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 9
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 14
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 7
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 11
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 4
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 10
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 7
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 4 01-04-2012 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 11
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 11
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 15
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 4 18-12-2011 14
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 5
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 7
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 9
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 5
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 12
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 19
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 5
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 6
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 17-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 2
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 3
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 6
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 19-06-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 5
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 4
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 3 28-05-2011 1
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 5
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 4
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 2
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 8
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 9
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 7
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 5
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 7
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 20-11-2010 8
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 8
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 3 07-11-2010 5
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 13
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 3
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 5
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 3
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 4
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 11-07-2010 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 2
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 6
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 6
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 1
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 5
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 12
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 2
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 4
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 9
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2009 8
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 6
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-12-2009 6
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 7
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2009 8
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 10
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 22-11-2009 8
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 12
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 15-11-2009 9
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 10
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 01-11-2009 9
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 11
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 2
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 2
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 3
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 4
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 19
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 4
Gouda Jeugd Cat. 1 20-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 6
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 07-06-2009 3
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 2
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 3
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 3
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 4
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2009 5
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 4
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 5
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 5