Mark Rijntjes

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 106
46e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite en Beloften) (B)-Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 14
Ronde van Hillegom (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2018 21
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 6
Ronde van Noordwijkerhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-09-2018 27
58e Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2018 28
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Sportklasse 26-08-2018 21
Ronde van Beverwijk Sportklasse 08-08-2018 13
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 16
68e Ronde van Santpoort Sportklasse 01-08-2018 19
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Sportklasse 22-07-2018 11
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 23-06-2018 32
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 11-03-2018 30
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 85
Ronde Van Lisse Sportklasse 24-09-2017 20
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 11
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 11
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-08-2017 18
Ronde van Beverwijk Sportklasse 09-08-2017 11
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 15
67e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 14
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 13
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2017 19
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-06-2017 20
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 10-06-2017 14
47e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2017 21
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-04-2017 15
TC 10 - Castricum-Camperduin-Castricum DIVLIC 11-02-2017 38
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace DIVLIC 28-01-2017 52
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 11
Ronde van Hillegom (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-09-2016 9
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 11
Ronde van Uithoorn (B)-Amateurs/Sportklasse 04-09-2016 23
56e Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2016 33
Ronde van Beverwijk Sportklasse 14-08-2016 15
66e Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2016 9
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2016 18
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 15
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-06-2016 10
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-06-2016 7
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 04-06-2016 4
46e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2016 22
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 17-05-2016 7
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 16
Ronde van de Waardepolder Masters 30+ 06-03-2016 16
KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 07-02-2016 83
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 12
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-09-2015 20
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 8
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 12
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 13
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 19
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-08-2015 5
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 8
43e Ronde van Oostzaan Sportklasse 02-08-2015 13
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 29
Ronde van Epe (B)-Amateurs/Sportklasse 09-07-2015 15
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-07-2015 18
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 28-06-2015 18
Ronde van Uitgeest Sportklasse 21-06-2015 15
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 18
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 06-06-2015 12
59e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-05-2015 14
45e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2015 16
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 26
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 25
52e Oranje Ronde van Enkhuizen (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-04-2015 13
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 08-03-2015 28
Lotto/KNWU Strandrace Dijk tot Dijk DIVLIC 08-02-2015 50
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk DIVLIC 14-12-2014 87
42e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 04-10-2014 17
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-09-2014 29
Ronde van voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-09-2014 17
Ronde van Uithoorn Sportklasse 07-09-2014 16
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 31-08-2014 21
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 24-08-2014 11
50e Wielerronde van Maassluis Masters 40+ 11-08-2014 18
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 26
42e Ronde van Oostzaan Sportklasse 03-08-2014 5
Ronde van Harderwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-08-2014 25
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 06-07-2014 3
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 13
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 31
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 28
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Sportklasse 10-06-2014 4
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 07-06-2014 7
Rabo Omloop van Wervershoof Sportklasse 25-05-2014 65
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-05-2014 33
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 11-05-2014 15
Ronde van De Uithof Diverse Licentiecategorieen (B) 04-05-2014 20
51e Oranje Ronde van Enkhuizen Sportklasse 26-04-2014 10
10e Wielerronde van Weesp Masters 40+ 20-04-2014 25
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 23-03-2014 60
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-03-2014 54
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 13
9e Omloop van Ottoland Diverse Licentiecategorieen (B) 28-09-2013 19
Rabo Wielerronde van Purmerend Masters 30+ 15-09-2013 21
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 18
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 25-08-2013 11
Ronde van Beverwijk Sportklasse 11-08-2013 9
41e Ronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2013 10
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 31-07-2013 17
40e Ronde van Giessenburg Diverse Licentiecategorieen (B) 13-07-2013 28
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2013 16
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 30-06-2013 20
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Masters 40+ 16-06-2013 11
31e Ronde van Uitgeest Sportklasse 09-06-2013 21
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 02-06-2013 16
Ronde van De Uithof Sportklasse 26-05-2013 24
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Masters 40+ 19-05-2013 19
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 22
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Masters 40+ 05-05-2013 22
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 10-03-2013 31
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 21
9e Ronde van Ameide Masters 40+ 22-09-2012 20
Rabo wielerronde van Purmerend Masters 30+ 16-09-2012 18
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 14
Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2012 22
Ronde van Beverwijk Sportklasse 12-08-2012 28
2e (Prof) Cityronde Sportklasse 29-07-2012 14
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-07-2012 46
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 27
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 24-06-2012 9
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 09-06-2012 8
Wieler Ronde Van Rijsenhout Sportklasse 07-06-2012 15
Rabobankwielerronde Hartje Hoorn Diverse Licentiecategorieen (B) 03-06-2012 33
49 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2012 36
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 11-03-2012 30
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 03-07-2011 38
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 18
Ronde van Sloten Masters 40+ 22-05-2011 26
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 19-05-2011 24
De Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen (C) 15-05-2011 20
Ronde van Amstelveen Masters 40+ 08-05-2011 25
48 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2011 18
Twee Bruggenronde van Zaandam Sportklasse 25-04-2011 24
38e Kermisronde van Assendelft Amateurs B 02-10-2010 23
Ronde van de Waarderpolder Amateurs B 05-09-2010 10
Ronde van Heemskerk Amateurs B 29-08-2010 17
Ronde van Beverwijk Amateurs B 15-08-2010 40
Nacht van de Waarderpolder Masters 40+ 12-06-2010 11
Hartje Hoorn 2010 Amateurs B 06-06-2010 21
Ronde van Heemskerk Amateurs B 30-08-2009 37
Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 23-08-2009 18