Enzo Leijnse

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Omnium Junioren 02-12-2018 2
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 1
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 2
Finale KNWU Tijdritcompetitie Junioren 15-09-2018 2
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 4
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 2
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 1
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 9
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 11
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 2
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 6
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 2
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-05-2018 45
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 2
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 51
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 3
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 5
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 2
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 28-12-2017 1
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 27-12-2017 4
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 2
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 1
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 2
11e Hartje Baarn Nieuwelingen 10-09-2017 1
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 10
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 1
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 3
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 5
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 45
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 1
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 25-06-2017 1
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 3
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 18-06-2017 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 7
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen Bergklassement 03-06-2017 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 8
47e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 20-05-2017 2
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 1
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 1
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 4
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 1
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 07-05-2017 1
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 4
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen Bergklassement 06-05-2017 2
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 1
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 37
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 2
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 5
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 2
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 1
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 3
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 1
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 6
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen Bergklassement 19-03-2017 1
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 2
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 1
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 2
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 2
KNWU Grote Prijs Jan Derksen 2017 Nieuwelingen 22-01-2017 5
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 5
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 2
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2016 6
54e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 18-09-2016 11
10e Wielerronde Hartje Baarn Nieuwelingen 11-09-2016 4
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 7
Super Mail Service Ronde van Hoogeveen Nieuwelingen 16-07-2016 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 23
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 39
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 6
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 3
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 3
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 2
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 6
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 9
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 28-05-2016 12
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 6
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 4
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 7
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Nieuwelingen 11-05-2016 1
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 6
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 1
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 1
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 5
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 1
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 16
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 4
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen Bergklassement 20-03-2016 1
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Nieuwelingen 19-03-2016 1
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 1
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 27-09-2015 1
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 20-09-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 5
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 7 16-08-2015 1
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Jeugd Cat. 7 25-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 05-07-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 27-06-2015 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 6
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 1
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 2
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 05-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 4
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 22-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-03-2015 3
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 1
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 6 20-09-2014 2
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 13-09-2014 2
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 1
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 3
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 31-08-2014 2
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 6 30-08-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 5
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 4
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 6
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 10-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 4
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 2
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 4
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 2
NK Omnium DIVLIC 09-11-2013 8
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 1
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 14-09-2013 4
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 5 30-06-2013 3
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 29-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 14
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 7
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 5 05-06-2013 2
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 2
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 5 19-05-2013 2
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 4
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-04-2013 3
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 3
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 1
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 3
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 4 29-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 5
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 15-09-2012 3
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 7
Criterium Volendam Jeugd Cat. 4 08-07-2012 1
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 4 01-07-2012 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 2
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 06-05-2012 1
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 4 05-05-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 11
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 1
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 1
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 15
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 3
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 1
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 4 - 5 08-01-2012 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 17-09-2011 4
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 2
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 03-07-2011 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 5
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2011 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 1
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 15-05-2011 1
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 1
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 10-04-2011 5
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 12
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-09-2010 3
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 2