Nienke Wasmus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 07-10-2018 15
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 28
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 16
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 29
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 13
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 43
63e RABO Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2018 6
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2018 2
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 7
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2018 11
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 13
Rabo Paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2018 12
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 14
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 9
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 20
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 43
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-06-2018 39
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 31
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 23
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 11
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 16
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 15
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 8
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 13
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 24
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 41
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 1
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 11
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 16
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-05-2018 5
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 37
Healthy Ageing Tour Elite Women 08-04-2018 53
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 08-04-2018 38
Healthy Ageing Tour Elite Women 07-04-2018 57
Healthy Ageing Tour Elite Women 06-04-2018 38
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2018 40
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 72
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 1
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 5
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 85
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-12-2017 9
B E A T Track Series "ENDURANCE" Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-12-2017 9
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 19
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 48
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 5
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 5
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 15
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Junior-Vrouwen 03-09-2017 6
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Junior-Vrouwen 20-08-2017 5
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 4
47e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-07-2017 16
56e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 16-07-2017 6
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 3
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 80
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 18
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 77
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 23
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 15-06-2017 2
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 28
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 10
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 25
Noord Drentse Dorpenomloop Junior-Vrouwen 27-05-2017 16
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 24-05-2017 11
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 15
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2017 3
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 14
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 29-04-2017 5
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women Eindklassement 23-04-2017 28
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 23-04-2017 8
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 22-04-2017 20
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Junior Vrouwen Junior Women 21-04-2017 39
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 08-04-2017 43
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women Eindklassement 08-04-2017 58
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 07-04-2017 79
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 06-04-2017 17
Healthy Ageing Tour Junior Junior Women 05-04-2017 39
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 5
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 4
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 19
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 27-07-2016 3
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 8
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 32
83ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 02-07-2016 2
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 51
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 33
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 24
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 50
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junior-Vrouwen 28-05-2016 18
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 12
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2016 9
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 6
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 60
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junior-Vrouwen 11-05-2016 10
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 15
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 79
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Junior-Vrouwen 17-04-2016 13
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 37
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 33
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 7
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 27
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 39
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Junior-Vrouwen 31-10-2015 6
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen 25-10-2015 8
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 38
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 47
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuweling-Meisjes 20-09-2015 17
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 21
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 17
Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 06-09-2015 5
75 jaar Friesche Leeuw Nieuweling-Meisjes 22-08-2015 7
54e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2015 11
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 5
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 12
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 11
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 25
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 32
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 7
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 17-05-2015 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuweling-Meisjes 06-05-2015 15
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 13
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 11-04-2015 9
12e Jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 04-04-2015 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 25
14e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 14-03-2015 58
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 60
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 20
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 31-08-2013 6
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 29
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 11
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 26
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 29-06-2013 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 15-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 22
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 18
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 01-06-2013 12
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 26
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 10
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 30
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-04-2013 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 25
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2013 17
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 08-12-2012 21
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 22
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 22
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 16
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 01-09-2012 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 24
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 18-08-2012 13
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-06-2012 8
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 24
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 14
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 19
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 13 jaar 21-01-2012 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 25
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 18
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 28
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 27
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 27
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 35
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 25
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 21
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 22
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 28
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2011 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 12
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 04-06-2011 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 5
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 6
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 15
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 02-04-2011 13
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 30
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 13-11-2010 27
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 27
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 30
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 19
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 23
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 28-08-2010 31
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 43
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 12
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 17
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 31
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 31
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 18-04-2010 22