Dennis Willems

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 2
64e Ronde van Hank Nieuwelingen 10-09-2017 3
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 36
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Nieuwelingen 03-09-2017 3
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 27-08-2017 4
Daags na de Tour Nieuwelingen 24-07-2017 10
43e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 09-07-2017 8
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 16
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 7
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 27
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 84
District Kampioenschap Oost Nieuwelingen 05-06-2017 11
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 34
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 54
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 6
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 21-05-2017 2
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuwelingen 20-05-2017 8
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 4
77e ronde van Geldrop Nieuwelingen 30-04-2017 10
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 45
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 9
Jeugdronde van Oldenzaal Nieuwelingen 22-04-2017 4
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 16
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 4
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 02-04-2017 9
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 26
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 8
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 14
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 10
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 12
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 12
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 13
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 2
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Nieuwelingen 25-09-2016 13
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 14
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 25
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2016 14
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 32
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 2
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 5
Ronde van de Rijen Nieuwelingen 05-06-2016 21
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 102
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 10
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 9
Criterium omloop der kempen Nieuwelingen 22-05-2016 5
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 7
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Nieuwelingen 16-05-2016 28
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 15-05-2016 14
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 48
Giro d'Italia Sprintwedstrijden Nieuwelingen 30-04-2016 5
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2016 6
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 84
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 7
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Nieuwelingen 03-04-2016 16
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 83
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 25-10-2015 40
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 5
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 7 13-09-2015 6
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 7 05-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 7 30-08-2015 12
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 7 22-08-2015 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 14-06-2015 4
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 14
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 31-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 14-05-2015 3
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 7 10-05-2015 1
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 7 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 6
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 8
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 25-04-2015 4
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 19-04-2015 3
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 7 12-04-2015 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 15
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 7 05-04-2015 5
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 04-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 2
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 22-03-2015 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 5
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 6 21-09-2014 8
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 6 14-09-2014 11
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 6 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 21
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 16
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 9
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 06-07-2014 4
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 7
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 28-06-2014 1
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 26-06-2014 1
Baanomnium Jeugd Cat. 6 22-06-2014 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 14-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 48
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2014 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 15
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 25-05-2014 1
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 6 18-05-2014 3
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 22
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 11-05-2014 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 04-05-2014 6
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 2
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 20-04-2014 2
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 13-04-2014 2
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 15
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 12
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 15-09-2013 13
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 01-09-2013 18
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 23
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 07-07-2013 6
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 19
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 30-06-2013 4
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 19
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 29
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 02-06-2013 7
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 15
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 10
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 19-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 23
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-04-2013 7
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 21-04-2013 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 5
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 14-04-2013 2
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 07-04-2013 4
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 06-04-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 6
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 6
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 05-01-2013 20
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 23-12-2012 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 20
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 20
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 19
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 9
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 4
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 02-09-2012 2
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-09-2012 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 26-08-2012 5
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 4 19-08-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 8
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 01-07-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 13
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 3
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 1
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 20-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 5
RABO Komtoer Jeugd Cat. 4 13-05-2012 2
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 7
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 6
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 22-04-2012 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 21-04-2012 3
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2012 2
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2012 3
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 4 01-04-2012 3
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 7
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2011 12
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 5
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 3 10-09-2011 2
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 15
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 3 21-08-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 10
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 7
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 3 19-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 10
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 05-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 6
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 3 28-05-2011 3
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 22-05-2011 1
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 15-05-2011 2
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 3 08-05-2011 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 12
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 7
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2011 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 26-09-2010 5
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 19-09-2010 5
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 4
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 2 11-09-2010 2
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 05-09-2010 6
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 11-07-2010 2
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 04-07-2010 5
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 2 20-06-2010 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 06-06-2010 6
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2010 5
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 2 16-05-2010 7
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 2 13-05-2010 9
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 7
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 2 18-04-2010 9
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 6
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 04-04-2010 6