Jennifer Bax

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Middelharnis Funklasse 07-07-2018 25
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 83
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 30
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 05-12-2015 1
Limietdag NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 05-12-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 5
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 18
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 9
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 01-07-2015 15
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 51
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 100
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 55
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 23
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 10
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 17-05-2015 5
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 86
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 86
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 11-04-2015 16
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 06-12-2014 1
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Junior-Vrouwen 06-12-2014 1
NK Omnium - Sprint - Keirin Junior-Vrouwen 29-11-2014 6
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Junior-Vrouwen 23-11-2014 5
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 27
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 29
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 14
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 13
Eierrace DIVLIC 21-04-2014 14
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 43
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 52
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 48
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 28
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 25
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 21
Rabobank Jeugdmeerdaagse Diverse Licentiecategorieen (E) 10-05-2013 27
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 08-05-2013 6
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 27
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 19
Eierrace DIVLIC 01-04-2013 24
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 06-10-2012 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 14
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 17
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 15-09-2012 23
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 37
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 19
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-09-2012 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 23
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 6 14-07-2012 10
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 23
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 28
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 27
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 24
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 10-06-2012 14
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 9
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 12
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 20
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 19
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 10
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 9
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 7
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 4
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 14
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 35
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 13
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 8
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 17-07-2011 8
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 13
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 24
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 5 09-07-2011 5
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 15
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 21
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 9
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 14
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 5
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 4
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 10
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 3
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 16
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 10
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 8
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 17
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 01-05-2011 8
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 19
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 12
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 21
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 13
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 9
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 25
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 30
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 20
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 13
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 14
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 24
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 36
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 24
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 21
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 19
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 36
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 25
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 16
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 31
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 26
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 23