Patrick Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 23
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 26
Ronde van Zwanenburg ;Grote Prijs Drieluik HSC De Bataaf". (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 30-06-2018 21
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 20
de Jumbo Ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 02-06-2018 21
Omloop van Wervershoof Sportklasse 27-05-2018 48
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 22
62e Pinkster Wielerronde van Krommenie Sportklasse 20-05-2018 4
56e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 10-05-2018 38
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 4
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2018 2
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 14-04-2018 30
Ronde Van Lisse Sportklasse 24-09-2017 16
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 10
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 22
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 12
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 02-09-2017 11
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 18
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 40
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 26-07-2017 14
67e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 10
Ronde van de Bakkerstraat (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-07-2017 31
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2017 28
61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 06-06-2017 4
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 52
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 28-05-2017 6
55e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 25-05-2017 36
Van Spengen Ronde van Hilversum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-05-2017 27
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 8
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 33
Ronde van de Waardepolder Masters 30+ 12-03-2017 23
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 23
Ronde van Hillegom (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-09-2016 10
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 17
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 6
66e Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2016 10
66 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 23-07-2016 8
50e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse 17-07-2016 23
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 10
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 6
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-06-2016 7
8e Tour de Leur (B)-Amateurs/Sportklasse 19-06-2016 15
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 09-06-2016 3
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 04-06-2016 8
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2016 15
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-05-2016 11
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 17-05-2016 5
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 08-05-2016 3
54e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2016 29
Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-05-2016 16
62e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2016 5
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 4
Eurobottle ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 34
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-04-2016 41
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 7
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 9
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 10
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-09-2015 6
Ronde van Uithoorn Sportklasse 06-09-2015 11
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 20
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 10
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 12
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 20
51e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-08-2015 25
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-08-2015 7
31e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 06-08-2015 2
65e Ronde van Santpoort Sportklasse 05-08-2015 13
43e Ronde van Oostzaan Sportklasse 02-08-2015 7
Ronde van IJmuiden Sportklasse 15-07-2015 14
Wielerronde van Zwanenburg ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 01-07-2015 2
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 28-06-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 8
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 15
27e Rabo Ronde van Rozenburg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-06-2015 4
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2015 12
NK Masters Weg Masters 30+ 07-06-2015 53
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 06-06-2015 3
Omloop van Wervershoof (C)-Sportklasse/Masters 40+ 31-05-2015 7
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-05-2015 12
District Kampioenschap Noord-Holland Masters 30+ 25-05-2015 14
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 38
Ronde van het Maaskantje Amateurs 19-04-2015 16
Omloop van het Munnikenland Amateurs 18-04-2015 25
Ronde van Waddinxveen Amateurs 06-04-2015 19
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-04-2015 18
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 08-03-2015 12
42e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 04-10-2014 10
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-09-2014 23
Ronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 14-09-2014 17
Ronde van voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-09-2014 18
Excelsior's wielerdag Sportklasse 07-09-2014 2
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 3
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 31-08-2014 3
45e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 24-08-2014 31
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 14
50e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-08-2014 9
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 28
42e Ronde van Oostzaan Sportklasse 03-08-2014 8
44e Ronde van Barendrecht Sportklasse 26-07-2014 4
55e Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 23-07-2014 5
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 20-07-2014 4
64e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-07-2014 15
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 06-07-2014 49
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-06-2014 11
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 28
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 15-06-2014 13
47e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-06-2014 26
61e ste Ronde van papendrecht Sportklasse 07-06-2014 14
Rabo Omloop van Wervershoof Sportklasse 25-05-2014 35
Ronde van De Uithof Diverse Licentiecategorieen (B) 04-05-2014 12
51e Oranje Ronde van Enkhuizen Sportklasse 26-04-2014 12
10e Wielerronde van Weesp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-04-2014 24
6e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 19-04-2014 17
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-04-2014 16
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-03-2014 24
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 9
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 19
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 13
Rabobankronde van Ede Diverse Licentiecategorieen (B) 29-08-2013 32
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 32
43e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 18-08-2013 7
Ronde van Elspeet Sportklasse 14-08-2013 4
Lus van Almkerk Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 16
22e Ronde van Noordeloos Diverse Licentiecategorieen (B) 05-08-2013 29
41e Ronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2013 8
63e Ronde van Santpoort Sportklasse 31-07-2013 23
54e Rabo Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 24-07-2013 13
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 21-07-2013 24
63e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2013 10
40e Ronde van Giessenburg Diverse Licentiecategorieen (B) 13-07-2013 22
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2013 10
43e Ronde van Barendecht Sportklasse 06-07-2013 18
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 41
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 23-06-2013 16
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 20-06-2013 14
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (B) 16-06-2013 21
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 14-06-2013 16
31e Ronde van Uitgeest Sportklasse 09-06-2013 23
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 08-06-2013 3
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 06-06-2013 15
Grote Prijs Vijfhuizen Sportklasse 02-06-2013 5
60e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 01-06-2013 16
Ronde van De Uithof Sportklasse 26-05-2013 4
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 21-05-2013 7
47e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (B) 19-05-2013 21
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 13
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 20
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (B) 05-05-2013 13
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 28
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Diverse Licentiecategorieen (B) 28-04-2013 22
Rabobank Omloop van het Munnikenland Sportklasse 20-04-2013 17
Unive Criterium van Dronten Diverse Licentiecategorieen (B) 13-04-2013 38
4e Ronde van Sleeuwijk Sportklasse 30-03-2013 25
Cyclocross Haarlemmermeer Amateurs/Sportklasse 09-12-2012 24
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 15
Ronde van De Uithof Sportklasse 30-09-2012 8
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 23-09-2012 18
Ronde van Voorhout Diverse Licentiecategorieen (B) 15-09-2012 24
Ronde van Uithoorn Sportklasse 09-09-2012 23
Ronde van Krimpen Sportklasse 08-09-2012 15
Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2012 6
74e Ronde van Dordrecht Sportklasse 01-09-2012 19
Rabobank Ronde van Delft Sportklasse 26-08-2012 8
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 29
Rabobank Zomeravondronde van Ede en NK Handbike (tevens FINALE NHC) Diverse Licentiecategorieen (B) 23-08-2012 42
42e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 19-08-2012 11
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic Diverse Licentiecategorieen (B) 17-08-2012 19
40e Ronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2012 17
Lus van Almkerk Sportklasse 28-07-2012 23
53e Rabobank Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2012 19
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-07-2012 52
57e Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 15-07-2012 33
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 20
50e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 01-07-2012 15
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 30-06-2012 24
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 26-06-2012 27
Ronde van Herwijnen Sportklasse 23-06-2012 29
30e Ronde van Uitgeest Sportklasse 10-06-2012 20
Wieler Ronde Van Rijsenhout Sportklasse 07-06-2012 11
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 38
Ronde van het Statenkwartier Diverse Licentiecategorieen (B) 01-06-2012 47
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 23
46e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (A) 27-05-2012 32
Ronde van Sloten Sportklasse 20-05-2012 12
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 56
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Sportklasse 22-04-2012 25
56e Ronde van Werkendam. Diverse Licentiecategorieen (B) 09-04-2012 28
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 27
Rabo wielerronde van Purmerend Sportklasse 11-09-2011 21
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 04-09-2011 37
NCK Elite-Mannen 03-09-2011 6
Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2011 11
Afwachtingswedstrijd "Dutch Food Valley Classic" Diverse Licentiecategorieen (B) 19-08-2011 20
Lus van Almkerk Sportklasse 13-08-2011 24
Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2011 23
52e Paardenmarktronde van Alblasserdam Sportklasse 27-07-2011 23
Daags na de Tour Sportklasse 25-07-2011 25
Ronde van Herwijnen Sportklasse 25-06-2011 17
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 23-06-2011 30
De 23e Rabobank Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 18-06-2011 21
45e Ronde van Oudenbosch Amateurs 12-06-2011 36
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 40
58e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2011 30
Ronde van Sloten Sportklasse 22-05-2011 26
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 19-05-2011 38
De Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen (C) 15-05-2011 32
57e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2011 40
55e Ronde van Werkendam Sportklasse 25-04-2011 42