Thomas Mijnsbergen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen Bergklassement 09-09-2018 3
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 3
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Nieuwelingen 08-09-2018 2
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 14
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 22
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 24-06-2018 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 32
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 2
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 4
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 5
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 13
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 24
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 2
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 25-05-2018 1
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 5
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 3
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 37
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 4
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 2
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 6
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 34
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 3
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 36
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 14
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 3
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 14-01-2018 2
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 6
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 26
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 15
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 16
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 18
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 17-09-2017 12
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 20
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 2
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 4
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 6
43e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 09-07-2017 6
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 3
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 25-06-2017 5
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 10
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 07-06-2017 3
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 7
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 18
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 4
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 67
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 07-05-2017 4
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 24
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 53
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 28
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 51
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 63
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 5
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 4
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 6
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 17
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 7
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 33
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 11
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 25-09-2016 4
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 7 17-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2016 1
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 1
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2016 1
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 01-07-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 7 19-06-2016 2
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 3
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 2
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 7 22-05-2016 2
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 7
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 2
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 10
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 18
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 19-03-2016 3
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 3
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 4
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 3
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 7
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 11
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 9
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 17
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 32
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 11
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 7
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 39
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 15
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 17
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 12
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 22
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 22
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 16
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 15
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 25
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 5 21-09-2014 6
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 10
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 17
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 19
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 15
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 5 08-06-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 9
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 9
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 25
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 04-05-2014 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 20
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 23
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 21
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 31
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 42
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 27
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 28
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 24
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 23
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 7
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 10
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 01-09-2013 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 10
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 16
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 5
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 22
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 21
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 43
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 20
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 16
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 20
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 23
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-05-2013 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 20