Bjorn Claassen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
56e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 16-09-2018 7
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 01-09-2018 40
69e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 21-08-2018 19
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 22
46e Editie Profronde Westland Nieuwelingen 02-08-2018 17
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 18
Jeugdtoernooi Lisse Nieuwelingen 09-06-2018 19
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 39
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 19
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 6
TUWI Ronde van Aalten Nieuwelingen 22-04-2018 12
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 58
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 83
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 12
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 33
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 24
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 11
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 16
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 21
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 19
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 22
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 28
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 51
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 30
54e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 29-06-2017 10
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 25
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 8
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 26
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 30
14e jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 06-05-2017 17
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 89
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 33
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 44
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 43
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 25-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 23
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2016 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 16
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 18
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 06-07-2016 9
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 01-07-2016 9
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 25-06-2016 5
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 7 19-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 7 12-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 30
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 15
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 8
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 17
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 13
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 16
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 46
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 28
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 28
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 26
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 19
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 19
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 15
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 30
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 24
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 38
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2015 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 40
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 29
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 13
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 12
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 28
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 28
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 17
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 11
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 22
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 18
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 24
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 20
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 22
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 9
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 16
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 8
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 14
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2014 6
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 11
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 19
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 2
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 34
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 7
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 8
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 19
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 19
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 01-09-2013 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 14
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 4 30-06-2013 9
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 11
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 39
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 23
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 31
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 28
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 22
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 13
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 15
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 15