Nienke Veenhoven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 3
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 6
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 1
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 6 12-05-2018 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 12
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 1
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 4
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 1
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 1
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 1
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 1
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 2
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd DIVLIC 11-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 26
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 25
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 23
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 20
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 16
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 17
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 09-09-2017 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 1
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 5 26-08-2017 1
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 1
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 1
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 1
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 3
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 2
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 1
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 1
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 08-04-2017 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 1
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 1
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 16
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 9
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 17
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 13
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 10
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 1
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 1
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 1
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 4 14-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 1
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 1
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 1
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 9
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 11
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 15
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 11
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 14
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 11
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 6
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2015 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 1
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 2
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 6
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 17-05-2015 1
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 3 10-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 3 19-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 1
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 1
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 22-03-2015 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 16
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 16
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 2 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 1
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 1
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 28-06-2014 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 1
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 3
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 1
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 18-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 15
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 03-05-2014 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 1
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 2 20-04-2014 1
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 13-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 2 06-04-2014 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 21-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 4
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 1 01-09-2013 1
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 1 30-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 3
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 1 02-06-2013 2
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 1 26-05-2013 1
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 1 19-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-04-2013 1
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 1 27-04-2013 1
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 1 14-04-2013 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 07-04-2013 1
Criterium Volendam Jeugd Cat. 1 08-07-2012 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 01-07-2012 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 24-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 13-05-2012 9
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 1 15-04-2012 5