Raymond Kruisweg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Amateurs/Sportklasse 09-12-2018 8
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 08-12-2018 4
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 25-11-2018 3
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 18-11-2018 2
TC - Janet Memorial Veldrit Amateurs/Sportklasse 17-11-2018 2
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Amateurs/Sportklasse 11-11-2018 2
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 10-11-2018 6
Nationale veldrit Almelo Amateurs/Sportklasse 28-10-2018 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Amateurs/Sportklasse 27-10-2018 2
18e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 23-10-2018 5
UiterwaardenCross Zaltbommel Amateurs/Sportklasse 20-10-2018 5
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 13-10-2018 13
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 07-10-2018 4
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 6
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 7
1e Nationale Kleeberg Cross Amateurs/Sportklasse 08-09-2018 3
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 1 Amateurs/Sportklasse 21-07-2018 7
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Amateurs/Sportklasse 23-06-2018 9
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 17-06-2018 3
25ste NLcup - Heeswijk Amateurs/Sportklasse 27-05-2018 8
NLcup - Koningscup Havelte Amateurs/Sportklasse 29-04-2018 3
NLcup - Wollebrand Amateurs/Sportklasse 01-04-2018 7
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Amateurs/Sportklasse 18-03-2018 3
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Amateurs/Sportklasse 28-01-2018 3
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 27-01-2018 2
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Amateurs/Sportklasse 14-01-2018 6
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Amateurs/Sportklasse 07-01-2018 3
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 06-01-2018 6
3e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2017 2
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2017 4
Cyclo Cross Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2017 1
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Amateurs/Sportklasse 24-12-2017 7
Nationale veldrit van Wierden DIVLIC 17-12-2017 5
Nationale veldrit van Wierden Amateurs/Sportklasse 17-12-2017 3
25e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 16-12-2017 2
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Amateurs/Sportklasse 10-12-2017 1
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 09-12-2017 3
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Amateurs/Sportklasse 03-12-2017 2
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 26-11-2017 8
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 19-11-2017 10
Janet Memorial Amateurs/Sportklasse 18-11-2017 11
11Bergen VELDRITTEN 2017 Amateurs/Sportklasse 11-11-2017 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 4
Nationale veldrit Almelo Amateurs/Sportklasse 29-10-2017 8
Veldrit De Uithof Amateurs/Sportklasse 28-10-2017 46
17e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 24-10-2017 7
6e Nationale veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 21-10-2017 9
Veldrit WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 15-10-2017 8
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 14-10-2017 7
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 08-10-2017 13
9e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 07-10-2017 8
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Amateurs/Sportklasse 15-07-2017 12
NL Cup - Stappenbelt Trophy Amateurs/Sportklasse 02-07-2017 5
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM Amateurs/Sportklasse 25-06-2017 6
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 18-06-2017 7
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 28-05-2017 12
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Amateurs/Sportklasse 14-05-2017 2
NL Cup - Koningscup Amateurs/Sportklasse 30-04-2017 2
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 16-04-2017 5
Benelux Cup - GP Stad Beringen Amateurs/Sportklasse 08-04-2017 21
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Amateurs/Sportklasse 02-04-2017 11
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Amateurs/Sportklasse 26-03-2017 8
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Amateurs/Sportklasse 19-03-2017 24
6e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 21-01-2017 6
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Amateurs/Sportklasse 07-01-2017 17
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2016 10
Veldrit Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2016 6
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Amateurs/Sportklasse 18-12-2016 7
24e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 17-12-2016 9
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Amateurs/Sportklasse 11-12-2016 7
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 10-12-2016 5
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Amateurs/Sportklasse 04-12-2016 8
5e Nationale Veldrit Rhenen Amateurs/Sportklasse 26-11-2016 11
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 20-11-2016 7
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Amateurs/Sportklasse 19-11-2016 8
11Bergen VELDRITTEN 2016 Amateurs/Sportklasse 12-11-2016 9
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Amateurs/Sportklasse 05-11-2016 3
Nationale veldrit Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 8
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 22-10-2016 6
veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 15-10-2016 14
Veldrit 80 jaar WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 08-10-2016 13
8e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 01-10-2016 10
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 25-09-2016 10
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 5
Pearl Izumi Cup Landgraaf Amateurs/Sportklasse 25-06-2016 16
Baggelhuizerplas MTB Amateurs/Sportklasse 19-06-2016 9
MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 12-06-2016 3
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 1) Amateurs/Sportklasse 04-06-2016 14
MTB Streetrace Goirle DIVLIC 16-05-2016 2
Koningscup Amateurs/Sportklasse 24-04-2016 3
Zwiep Trek MTB Cup Amateurs/Sportklasse 17-04-2016 3
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 1) Amateurs/Sportklasse 09-04-2016 14
MPL Stappenbelt Trophy Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 15
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Amateurs/Sportklasse 04-10-2015 25
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Amateurs/Sportklasse 22-08-2015 2
KNWU NK MTB 2015 Amateurs/Sportklasse 18-07-2015 5
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Amateurs/Sportklasse 14-06-2015 2
MTB Cup Heeswijk Amateurs/Sportklasse 31-05-2015 1
MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 2) Amateurs/Sportklasse 17-05-2015 4
Katja Fascini Ronde van Stokkum Amateurs 03-05-2015 13
Koningscup Amateurs/Sportklasse 26-04-2015 26
Zwiep Trek MTB cup Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 3
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Amateurs/Sportklasse 05-04-2015 3
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Amateurs/Sportklasse 22-03-2015 2
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 28-09-2014 20
3e Oldebroeker Streetrace Amateurs/Sportklasse 30-08-2014 5
Specialized NK Mountainbike Beloften 13-07-2014 9
3e Topcompetitie Mountainbike Elite-Mannen/Beloften 06-07-2014 30
MTB Trophy Sittard-Geleen Elite-Mannen/Beloften 29-06-2014 13
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Beloften 09-06-2014 27
MTB CUP Heeswijk Elite-Mannen/Beloften 01-06-2014 16
NK MTB Eliminator Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 9
KOGA cup Elite-Mannen/Beloften 27-04-2014 12
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 23
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 31
NK veldrijden Beloften 12-01-2014 21
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 04-01-2014 20
Veldrit Grote Prijs van Brabant Beloften 12-10-2013 16
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Elite/Beloften 29-09-2013 35
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Junioren 08-09-2013 11
2e Oldebroeker Streetrace DIVLIC 31-08-2013 5
MTB Trophy Steenwijkerland Junioren 14-07-2013 4
Aia Software KNWU NK Mountainbike Junioren 07-07-2013 7
3e Snowworld Mountainbike Topcompetitiewedstrijden Junioren 30-06-2013 10
MTB CUP Heeswijk Junioren 02-06-2013 1
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Junioren 26-05-2013 4
Stappenbelt RaboBank MTB Trophy 2013 (dag 2) Junioren 12-05-2013 5
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Junioren 28-04-2013 2
17e Wollebrand MTB-wedstrijd Junioren 21-04-2013 1
Noordelijke ATB Trophy Junioren 07-04-2013 2
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junioren 01-04-2013 9
GP Kivada wielersport Focus bikes Junioren 10-03-2013 1
Baggelhuizerplas MTB Weekend Junioren 03-03-2013 1
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 23
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 34
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Junioren 03-11-2012 3
34e Veldrit van Harderwijk Junioren 27-10-2012 6
Veldrit van Albrandswaard Junioren 20-10-2012 4
Rabocyclocross Lierop Junioren 13-10-2012 10
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Junioren 07-10-2012 3
10e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 30-09-2012 9
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 02-09-2012 7
Internationale MTB wedstrijd Zoetermeer Junioren 26-08-2012 13
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Junioren 22-07-2012 3
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB DIVLIC 14-07-2012 3
Nissim Yabo Bike Trophy Junioren 08-07-2012 2
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 01-07-2012 88
2e Snowworld MTB Wedstrijd (Topcompetitie) Junioren 17-06-2012 5
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 03-06-2012 11
14e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2012 Junioren 20-05-2012 3
Seat Arend Benthem cup Junioren 29-04-2012 3
16e Wollebrand MTB-wedstrijd Junioren 22-04-2012 5
Internationale 13e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Junioren 09-04-2012 5
Noordelijke ATB Trophy Junioren 01-04-2012 6
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 25-03-2012 28
GP Kivada Wielersport/Focus Bikes Junioren 11-03-2012 5
Baggelhuizerplas MTB Weekend Junioren 04-03-2012 5