Halvar Jager

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 29
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 33
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 39
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 10
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 58
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 38
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 13-10-2018 8
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 22
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 32
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 7 01-09-2018 14
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 7 23-07-2018 11
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 11-07-2018 7
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 30-06-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 17
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 7 16-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 18
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 26-05-2018 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 21-05-2018 7
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 12
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 17
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 05-05-2018 22
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 7 28-04-2018 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 13
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 9
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 14
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 8
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2017 6
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2017 5
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 13
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 7 02-12-2017 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 13
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 14
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 21
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 21-10-2017 8
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 11
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 7
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 19
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 35
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 6 05-06-2017 1
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 10
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 13
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 11
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 6 17-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 20
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 13
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 10
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 12
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 12
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 6 03-12-2016 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 18
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 12-11-2016 12
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 22-10-2016 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 4
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 8
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 4
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Jeugd Cat. 5 15-08-2016 1
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 4
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 6
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 5
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2016 4
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 11
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 9
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 14-05-2016 20
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 13
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-04-2016 15
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 20
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 7
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 11
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 35
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 23
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 18
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 15
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 19
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 5 05-12-2015 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 13
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 19
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 10
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 17-10-2015 28
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 8
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2015 4
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 6
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 04-07-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 3
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 4 30-05-2015 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2015 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 18-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 8
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 2
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-03-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 10
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 13
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 9
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 13
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 7
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 7
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 14
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 6
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 2
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 2
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 21-06-2014 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 6
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 4
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 03-05-2014 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 26-04-2014 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 12-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 05-04-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 07-09-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 22-06-2013 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 7
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 2 05-06-2013 2
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 2 20-05-2013 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 11
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 04-05-2013 3
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 3
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 27-04-2013 2
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 2 20-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 5
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 09-06-2012 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 1 28-05-2012 2
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 14
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 3
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 1 30-04-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 14-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 1 09-04-2012 5
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2012 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 17-03-2012 3