Roel Sintmaartensdijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 13
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junioren 19-06-2019 18
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2019 8
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 16-06-2019 4
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Junioren 15-06-2019 4
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 12
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 01-06-2019 8
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 01-06-2019 8
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 26-05-2019 11
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 26-05-2019 13
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 21
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 11
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 34
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Junioren 22-05-2019 4
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 3
Flevo tour Junioren 11-05-2019 3
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 19
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 2
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 3
KTJ - Résidence Valkenburg Klim Classic Junioren 19-08-2018 47
64e Wielerronde van Maasdijk Junioren 04-07-2018 4
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 23
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 16
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 4
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 10
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 5
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 23
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 16
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 31
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 30
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 64
Kermisronde van Oud-Vossemeer Junioren 14-06-2018 2
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 17
DK Tijdrijden Zuid Holland Junioren 23-05-2018 6
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 7
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 20-05-2018 27
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2018 26
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 117
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 36
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 85
Flevo tour Junioren 12-05-2018 33
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 8
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 15
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 19
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 9
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 4
68e Wielerspektakel van Naaldwijk Nieuwelingen 15-08-2017 17
43e Ronde van De Lier Nieuwelingen 08-08-2017 6
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 8
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 6
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 7
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 01-07-2017 4
NK Tijdrijden Nieuwelingen 21-06-2017 34
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 78
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 20
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 48
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 9
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 24-05-2017 3
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 9
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 34
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 8
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 44
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 9
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 14
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 14
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 13
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 23
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 8
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 20
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 18
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 17
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 24
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 11
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 27-08-2016 16
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 12
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 32
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 18
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 16
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 32
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 22
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 19
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 58
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuwelingen 31-10-2015 12
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 17-10-2015 25
Klompenronde Jeugd Cat. 7 12-09-2015 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 10
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 7 16-08-2015 6
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 8
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 25
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 41
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 31-05-2015 12
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 21
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-05-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 16
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 9
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 16
Klompenronde Jeugd Cat. 6 13-09-2014 13
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 13
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 30-08-2014 4
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 10
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 16
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 09-07-2014 13
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 05-07-2014 15
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 15-06-2014 20
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 53
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 31-05-2014 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 16
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 6
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 10
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 17-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 23
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 6
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 8
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 6 21-12-2013 20
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 27
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2013 8
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 22-09-2013 22
Klompenronde Jeugd Cat. 5 14-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 11
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 18
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 13
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 20
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 30-06-2013 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 7
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 14
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 18
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 30
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 22
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 11
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 7
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 19-05-2013 17
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 5 18-05-2013 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 10
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 17
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2013 14
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 16
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 10
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 31-03-2013 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 12
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 23
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 23
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 23
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 27
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 19
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 15
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 18
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 7
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 13
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 8
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 03-06-2012 9
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 5
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 9
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 14
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 7
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 6
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 11
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 29-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 4
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 10
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 7
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 4 01-04-2012 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 11
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 11
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 07-01-2012 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 15
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 4 18-12-2011 14
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 5
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 7
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 9
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 5
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-11-2011 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 12
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 10
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 19
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2011 5
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 6
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 17-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 09-07-2011 2
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 3
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 6
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 19-06-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 5
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 4
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 3 28-05-2011 1
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 5
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 01-05-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 4
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 2
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 8
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 3 15-01-2011 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 02-01-2011 9
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 7
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 5
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 7
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 3 20-11-2010 8
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 8
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 3 07-11-2010 5
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 13
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2010 7
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 3
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 5
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 3
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 29-08-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 4
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 2 11-07-2010 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 27-06-2010 2
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 29-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 4
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2010 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 6
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 6
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 2 17-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 1
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 5
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 12
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 2
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 24-03-2010 4
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 2 17-01-2010 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 03-01-2010 9
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 27-12-2009 8
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 2 13-12-2009 6
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 12-12-2009 6
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2009 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 2 05-12-2009 7
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2009 8
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 28-11-2009 10
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 22-11-2009 8
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 2 21-11-2009 12
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 15-11-2009 9
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 14-11-2009 10
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2009 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 01-11-2009 9
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 2 31-10-2009 11
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 2
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 2
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 3
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 1 04-07-2009 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 4
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2009 19
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 4
Gouda Jeugd Cat. 1 20-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 6
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 07-06-2009 3
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 06-06-2009 2
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 3
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2009 3
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 4
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2009 5
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 4
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 5
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.