Niek Suijker

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 19
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 11
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 2
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 18
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 2
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 2
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 1
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 13
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 5 25-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 27
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 6
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 10
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 7
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 7
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 10
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 6
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 6
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 13
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 4
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 29
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 13
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-07-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 1
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 1
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 3
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 17
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 23
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 22
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 7
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 5
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 4
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 9
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 15
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 3
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 1
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 4
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 16
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 19
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 2
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 15
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 16
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 1
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 2
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 14-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 1
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 15
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 10
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 5
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 2
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 6
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 1
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 1
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 1
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 18-10-2015 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 2
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 13
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 2
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 9
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 1
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 3
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 2
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 1
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 1
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 4
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 2
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 8
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 6
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 5
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 2
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 5
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 9
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 8
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 7
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 1
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 1
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 1 07-09-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 4
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 2
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 5
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 18
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 1 01-06-2014 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 7
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 7