Cyriel Hooghwerff

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 5
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 1
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 4 13-05-2018 1
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 5
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 8
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 8
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 15
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 8
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 7
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 6
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 10
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 6
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 4
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 2
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 3
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 1
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 9
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 9
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 8
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 7
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 4
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 2
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 2
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 3
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 6
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 2 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 1
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 10-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 3
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 9
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 12-12-2015 6
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 12
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 5
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 3
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 7
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 4
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 3
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 2
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 2
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 2
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 2
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 4
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 14-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 3
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 2
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 1
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 07-12-2014 3
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 29-11-2014 2
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 11
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-11-2014 1
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 01-11-2014 3