Guido Smit

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Veldrit van De Uithof Masters (50+) 26-10-2019 34
64ste Ster van berkel Masters 40+ 14-09-2019 16
Omloop van de Bollenstreek. Sportklasse 08-09-2019 15
80e Ronde van Dordrecht Sportklasse 07-09-2019 16
Ronde van Noordwijkerhout Sportklasse 04-09-2019 4
2e Omloop van het Zuiderpark (C)-Sportklasse/Basisleden 01-09-2019 46
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 30-08-2019 4
Excelsior's Wielerdag Masters 40+ 25-08-2019 15
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Basisleden 24-08-2019 4
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 17-08-2019 10
Ronde van Beverwijk Sportklasse 10-08-2019 20
39e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Basisleden 08-08-2019 9
47e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2019 9
Paardenmarktronde Alblasserdam (C)-Sportklasse/Basisleden 24-07-2019 12
49e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Basisleden 20-07-2019 7
39e wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 13-07-2019 22
5e Omloop van Rijswijk Masters 30+ 30-06-2019 16
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 22-06-2019 21
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Basisleden 18-06-2019 31
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep Sportklasse 15-06-2019 28
33e Meertour SPORT_EIND 02-06-2019 14
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Masters 40+ 24-05-2019 36
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2019 23
Haagse Wielerdag Sportklasse 28-04-2019 18
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2019 23
63 e Ronde van Werkendam (C)-Sportklasse/Basisleden 22-04-2019 41
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 17-04-2019 21
14 e Ronde van Ottoland Sportklasse 22-09-2018 19
1e Omloop van het Zuiderpark (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-09-2018 49
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 31-08-2018 26
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-08-2018 16
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 18-08-2018 25
48e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 18
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 24
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 37
4e Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 27
Wielerronde Van Nieuw Vennep .Grote Drieluik HSC De Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 25
37e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-06-2018 37
Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 07-06-2018 35
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 1
DK Tijdrijden Zuid Holland Masters 30+ 23-05-2018 22
DK Zuid-Holland (Masters & officieus Amateurs/Sportklasse) Masters 40+ 21-05-2018 14
48e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-05-2018 35
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 15
Haagse Wielerdag Sportklasse 29-04-2018 8
79e Ronde van Dordrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-09-2017 36
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 24
47e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 36
51e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 16-07-2017 41
32e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse 14-07-2017 27
3e Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2017 38
Wielerronde van Nieuw Vennep De grote Drieluik HSC de Bataaf (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2017 40
36e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 18-06-2017 39
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 36
Bevrijdingsronde van Rijswijk (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2017 21
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 36
12 e Omloop van Ottoland Sportklasse 24-09-2016 12
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag (B)-Amateurs/Sportklasse 10-09-2016 41
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 20-08-2016 35
31e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse 15-07-2016 30
2e Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse 03-07-2016 35
Hart van Gilze (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-06-2016 31
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-05-2016 31
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 31
Ronde van Waterland Sportklasse 13-09-2015 7
Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse 28-06-2015 55
34e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-06-2015 38
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 05-06-2015 49
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2015 44
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 36
33e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-06-2014 37
District Kampioenschap Zuid-Holland Masters 40+ 09-06-2014 16
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 07-06-2014 36
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2014 33
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-05-2014 65
Ronde van De Uithof Diverse Licentiecategorieen (B) 04-05-2014 23
Rijswijkse Wielerronde Sportklasse 05-05-2013 59

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.