Lysanne Rohde

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 51
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 33
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 33
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 23
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 66
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 23
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 76
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 9
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 80
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 32
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 55
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 42
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 39
8e Kasteelronde van Mill Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 11
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 15
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 27
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 13
10e Rabobank Profronde van Etten-Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-08-2016 34
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-07-2016 42
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 34
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 73
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 74
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 103
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 80
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2016 33
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-06-2016 18
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 14
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 08-05-2016 22
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-05-2016 47
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2016 28
66 ste Ronde van Huijbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 43
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 22-09-2013 6
Damesronde van Gouda Junior-Vrouwen 08-09-2013 4
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 24-08-2013 4
Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 18-08-2013 7
7de profronde van Etten-leur Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-08-2013 37
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 9
80ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 29-06-2013 5
Noordwijk classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-06-2013 58
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 23-06-2013 5
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 7
36 Rabobank Kersenronde Junior-Vrouwen 26-05-2013 6
Regio Kampioenschap Zuid Junior-Vrouwen 20-05-2013 3
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 18-05-2013 24
5e Tour de Leur Junior-Vrouwen 12-05-2013 3
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 04-05-2013 7
Jeugdwedstrijden Eijsden Junior-Vrouwen 28-04-2013 12
Ronde van de Bult Junior-Vrouwen 27-04-2013 7
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 46
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 15
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 27
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 53
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 14-04-2013 12
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 01-04-2013 6
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 5
12e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 16-03-2013 18
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 02-09-2012 7
30e Jeugdronde van Numansdorp Junior-Vrouwen 01-09-2012 3
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 25-08-2012 4
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 25-07-2012 39
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junior-Vrouwen 16-06-2012 7
VDH Hart van Gilze Junior-Vrouwen 10-06-2012 2
62ste Ronde van Huijbergen Junior-Vrouwen 03-06-2012 3
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junior-Vrouwen 28-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junior-Vrouwen 13-05-2012 4
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2012 6
Ronde van Yerseke Junior-Vrouwen 05-05-2012 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 02-05-2012 4
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 22-04-2012 58
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2012 42
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 21-04-2012 17
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 20-04-2012 70
Ronde van Oud Gastel Junior-Vrouwen 15-04-2012 19
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 03-09-2011 3
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 2
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 12-07-2011 1
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2011 1
Ronde van Herwijnen Junior-Vrouwen 25-06-2011 4
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 1
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuweling-Meisjes 11-06-2011 26
Afwachtingswedstrijden Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 29-05-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuweling-Meisjes 28-05-2011 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 25-05-2011 4
Marion G? Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2011 2
63ste Rabobank wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 01-05-2011 6
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 2
55e Ronde van de Molen Nieuweling-Meisjes 03-10-2010 3
28e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 04-09-2010 5
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 28-08-2010 11
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 28-07-2010 4
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 13-07-2010 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 5
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 03-07-2010 2
Ronde van Herwijnen Nieuweling-Meisjes 26-06-2010 8
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 3
Ronde van De Boezem-Pijnacker Nieuweling-Meisjes 13-06-2010 1
Ronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 06-06-2010 2
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 2
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Nieuweling-Meisjes 02-05-2010 16
32e jeugdronde van Zwijndrecht Nieuweling-Meisjes 01-05-2010 3
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 11-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Nieuweling-Meisjes 10-04-2010 5
24e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 03-04-2010 5
9e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 20-03-2010 34
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 19-09-2009 4
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 12-09-2009 11
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 10
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 6
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 21-08-2009 5
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 18-07-2009 7
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 7
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2009 3
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 07-06-2009 1
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 6
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 7 24-05-2009 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 5
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 3
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 26-04-2009 3
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 2
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 4
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 11-04-2009 8
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 1
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 4
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 6 05-10-2008 15
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 20-09-2008 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 14-09-2008 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-08-2008 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 24-08-2008 11
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 17-08-2008 13
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 2
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 2
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 13 jaar 14-06-2008 2
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 12
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1-M 31-05-2008 1
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-2 Meisjes 11-05-2008 1
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 4
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 4
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 meisjes 27-04-2008 4
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 20-04-2008 4
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5-M 13-04-2008 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 2
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 4
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 23-03-2008 3
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 13-01-2008 10
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 29-12-2007 8
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2007 9
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 5 02-12-2007 10
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 5 24-11-2007 11
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 18-11-2007 9
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 15
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 17
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-10-2007 8
JSW Yerseke Jeugd Cat. 5 20-10-2007 15
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-09-2007 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 3
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 5
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 4 02-09-2007 4
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2007 5
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 4 26-08-2007 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 19-08-2007 3
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 2
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 4
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 4 01-07-2007 3
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 09-06-2007 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2007 9
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 28-05-2007 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 17-05-2007 18
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 4 06-05-2007 7
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 4 05-05-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-04-2007 4
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 2
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 3
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 7
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2007 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 4 01-04-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-03-2007 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 20-01-2007 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 29-12-2006 10
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 15
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 14
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 04-11-2006 8
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 4 28-10-2006 7
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 8
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2006 3
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 3 17-09-2006 1
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 3 19-08-2006 5
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 09-07-2006 6
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 25-06-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 24-06-2006 7
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 3 18-06-2006 4
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 03-06-2006 3
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2006 2
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2006 2
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 21-05-2006 3
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 13-05-2006 6
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 3 07-05-2006 6
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 06-05-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 30-04-2006 1
33e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 23-04-2006 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 22-04-2006 2
3e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 17-04-2006 3
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 15-04-2006 2
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 02-04-2006 3
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 01-04-2006 2
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 29-03-2006 3
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 05-11-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 25-09-2005 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 18-09-2005 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 11-09-2005 2
Klompenronde Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 10-09-2005 2
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2005 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 21-08-2005 4
2e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 20-08-2005 4
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 1 02-07-2005 2
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 1 19-06-2005 6
Jeugdtoernooi / Nieuweling-meisjes / Junior-vrouwen wedstrijd Jeugd Cat. 1 18-06-2005 6
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 1 12-06-2005 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 11-06-2005 6
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 08-06-2005 3
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2005 3
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-06-2005 5
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 29-05-2005 6
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 1 22-05-2005 4
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 1 16-05-2005 8
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 30-04-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 23-04-2005 9
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 1 03-04-2005 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 12-09-2004 7
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 27-06-2004 7
NK Weg Jeugd Wielrennen op de weg 2004 Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 12-06-2004 6
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 2e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Cat. 1 30-05-2004 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.