Lisa Veen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 18-05-2019 22
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 11-05-2019 19
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 06-04-2019 20
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 24
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2019 12
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 21
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 22
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 23
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 23
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-09-2018 8
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 4 01-09-2018 27
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 18-08-2018 30
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 4 30-06-2018 13
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 29
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 4 26-05-2018 18
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 19-05-2018 24
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 4 12-05-2018 21
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 24
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 06-05-2018 5
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 4 22-04-2018 26
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2018 32
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 4 02-04-2018 12
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 31-03-2018 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 31
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 26
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 16-09-2017 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 09-09-2017 24
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 02-09-2017 16
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 3 26-08-2017 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 19-08-2017 3
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 3 04-06-2017 9
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 3 07-05-2017 3
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 29-04-2017 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2017 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 22-04-2017 5
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 3 17-04-2017 15
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 08-04-2017 13
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 02-04-2017 14
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 01-04-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 31
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 11-03-2017 27
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 12
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 2 24-09-2016 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 10-09-2016 14
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 03-09-2016 16
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 20-08-2016 4
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 2 02-07-2016 14
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 2 18-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 28
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 29-05-2016 14
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 28-05-2016 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 05-05-2016 15
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-04-2016 15
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2016 8
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 13
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2016 14
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 2 16-04-2016 14
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 09-04-2016 17
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 02-04-2016 10
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 2 28-03-2016 16
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 19-03-2016 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 12-03-2016 20
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 23-01-2016 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2015 9
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 2 20-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 12-12-2015 8
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 2 05-12-2015 5
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 14
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 10
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 12
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 1 05-09-2015 6
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 10
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 22-08-2015 11
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2015 7
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 05-07-2015 11
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 11
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 07-06-2015 18
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 11
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 10-05-2015 12
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 1 09-05-2015 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 27-04-2015 10
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 19-04-2015 10
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 1 12-04-2015 5
Eierrace Jeugd Cat. 1 06-04-2015 12
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 04-04-2015 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 28-03-2015 6
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 22-03-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 17-01-2015 5
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 1 30-11-2014 7
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 1 22-11-2014 6
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 1 20-09-2014 10
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 13-09-2014 15
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 1 06-09-2014 13
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 31-08-2014 7
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 30-08-2014 14
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 11
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 16-08-2014 9
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 06-07-2014 9
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 1 29-06-2014 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 22-06-2014 8
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 08-06-2014 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 14
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 1 24-05-2014 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 18-05-2014 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 10-05-2014 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 03-05-2014 10
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 26-04-2014 13
Eierrace Jeugd Cat. 1 21-04-2014 11
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 1 20-04-2014 7
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 05-04-2014 13
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-03-2014 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.