Casper Vos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 28
39e Amstel Draai van de Kaai Nieuwelingen 06-08-2018 12
Acht van Chaam Nieuwelingen 01-08-2018 21
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 13
85ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2018 14
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 48
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 16
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 39
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 32
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 46
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 26
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 11
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 20-08-2017 11
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 02-07-2017 10
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 5
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 7 25-06-2017 8
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 25
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 15
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 7 07-05-2017 13
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 7 29-04-2017 10
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 25
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 7 23-04-2017 13
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 21
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 17
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 7 01-04-2017 9
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 11
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 22
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 36
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 27
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2016 9
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 20
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 36
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 50
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 10
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 6 19-06-2016 12
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2016 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 6
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 21-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 11
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 18
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2016 9
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 16
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 13-09-2015 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 26
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 23-08-2015 9
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 8
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 11
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 04-07-2015 9
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 19
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 9
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 18
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 11
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 8
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 10-05-2015 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 5 09-05-2015 5
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2015 11
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2015 7
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 10
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 04-04-2015 10
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 16
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 07-09-2014 9
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 12
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 10
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 28-06-2014 6
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 15
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 26
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 21
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 18
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 20
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 16
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 28
Criterium Jeugd Cat. 4 06-04-2014 11
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 23
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 21
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 23
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 13-07-2013 11
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 3 09-06-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 15
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 16
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 13
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 26
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 17
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 15
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-03-2013 11