Ceylin Carmen Alvarado

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-10-2019 1
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 1
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-09-2019 15
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Belofte-Vrouwen 21-07-2019 1
3 Nations Cup - Bar End Trophy Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-07-2019 2
57e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen 30-05-2019 4
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 18
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 10
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 5
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 1
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 13
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-09-2018 1
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Belofte-Vrouwen 22-07-2018 3
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-06-2018 6
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2018 1
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 22
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 7
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-02-2018 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-10-2017 4
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 3
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 12
NK Tijdrijden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 21-06-2017 37
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 36
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 20
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2017 14
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 67
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 37
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 29
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Belofte-Vrouwen 08-01-2017 2
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-12-2016 4
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-10-2016 5
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-10-2016 11
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-09-2016 3
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 6
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 42
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 34
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 25
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 18
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junior-Vrouwen 11-05-2016 9
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 12
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 19
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 40
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 10
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 17
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 24
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 13
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 58
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 28-03-2016 13
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 48
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 25
5e Internationale Cyclocross Rucphen Junior-Vrouwen 23-01-2016 1
NK VELDRIJDEN Junior-Vrouwen 09-01-2016 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junior-Vrouwen 03-01-2016 2
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 8
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2015 6
Rabo Weekend Cyclocross Junior-Vrouwen 13-12-2015 2
11e vestingronde Nieuwpoort (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-08-2015 5
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 11
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 28
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 48
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 63
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 29
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 9
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 8
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 42
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 17-05-2015 10
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 11
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 67
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 40
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 40
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 28
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 06-04-2015 6
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junior-Vrouwen 22-11-2014 2
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 16-11-2014 4
Nationale Veldrit Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-11-2014 4
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Junior-Vrouwen 01-11-2014 1
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2014 8
14e Kiremko Nacht van Woerden Junior-Vrouwen 21-10-2014 4
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-10-2014 19
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen 12-10-2014 3
Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 11-10-2014 5
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junior-Vrouwen 05-10-2014 4
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 11
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 9
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 9
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 16
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 5
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 20
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 13
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 13
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 13
11e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 10-05-2014 3
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 19
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 9
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 6
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 26-04-2014 6
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 13
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 22
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 12
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 22
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 26
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 6
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 28
NK veldrijden Nieuweling-Meisjes 11-01-2014 3
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 12
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2013 16
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-12-2013 8
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2013 6
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-12-2013 17
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-12-2013 18
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 2
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2013 7
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2013 9
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 19
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 9
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Nieuweling-Meisjes 13-10-2013 5
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 36
5e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2013 13
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 14
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 8
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 6
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 32
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 10
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 9
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 8
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 5
Ronde van Noordhorn Diverse Licentiecategorieen (E) 20-07-2013 9
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 15
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 11
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 5
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 32
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 15
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 2
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 10
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 6
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 2
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 7
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 3
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 13
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 12
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 3
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 11
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 5
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 16
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 18
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2012 11
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-12-2012 18
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2012 8
Cyclocross Haarlemmermeer Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-12-2012 5
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-11-2012 21
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-11-2012 15
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 11
Regiokampioenschap veldrijden NH + ZH Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 3
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-10-2012 9
12e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2012 14
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 11
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 26
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 8
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 19-08-2012 5
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 6 28-07-2012 6
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 6
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 3
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 02-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 8
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 27-05-2012 3
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 9
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 6
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 5
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 5
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 5
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 9
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 6
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 4
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 9
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 5
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 14 jaar 21-01-2012 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 15-01-2012 9
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 07-01-2012 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2011 5
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 6 18-12-2011 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 17-12-2011 8
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 11-12-2011 8
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 10-12-2011 3
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2011 9
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 27-11-2011 25
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 20-11-2011 6
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 9
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 12-11-2011 6
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 06-11-2011 5
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 23-10-2011 9
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 6 22-10-2011 7
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 16-10-2011 7
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 3
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 5
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 9
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 3
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 5 21-08-2011 5
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 3
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 7
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 4
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 6
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 11
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 19-06-2011 6
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 8
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 3
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 21-05-2011 3
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 2
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 7
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 14
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 4
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 12
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 5
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 9
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 6 22-01-2011 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 5
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 4
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 29-12-2010 6
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 5
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 05-12-2010 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 12
pietencross Jeugd Cat. 5 28-11-2010 4
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 8
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 21-11-2010 8
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 9
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2010 9
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 23-10-2010 8
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2010 13
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 4
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 4
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 4
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 7
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 6
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 4
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 11-07-2010 8
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 04-07-2010 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 7
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 4
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 9
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 16
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 12
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 9
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 6
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 6
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 12
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 9
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 04-04-2010 6
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 10
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 15
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 8
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 7
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 14
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 19-09-2009 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 8
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 10
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 5
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 9
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 5
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 18
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 9
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 06-06-2009 7
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 4 24-05-2009 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 17
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 25
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 04-04-2009 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.