Bente Nouweland

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junior-Vrouwen 19-10-2019 9
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 15-09-2019 1
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 8
7e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 01-09-2019 13
69 e Ronde van Ochten (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 20-07-2019 6
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-07-2019 8
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 30-06-2019 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 16
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Nieuweling-Meisjes 12-06-2019 3
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 2
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 14
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 14
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 12
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 10
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 1
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 9
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 2
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 7
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 6
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 23-12-2018 11
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 14
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 18
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 10
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 11-11-2018 10
6e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 1
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 13
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 09-09-2018 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 14
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 6
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 23-05-2018 4
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 6
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 18
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 18
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 12
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 4
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 17
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 31
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 25-03-2018 3
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 22
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 06-01-2018 12
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 7
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 10
25e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 16-12-2017 9
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuweling-Meisjes 10-12-2017 20
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 21
Janet Memorial Nieuweling-Meisjes 18-11-2017 10
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 10
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 21
9e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 07-10-2017 10
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 24-09-2017 12
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-09-2017 3
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 6 02-07-2017 6
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 5
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 11-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 16
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 6 04-06-2017 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 20-05-2017 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 11
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 21
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 8
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 22
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 26
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-01-2017 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 20
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 22
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 24
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 27
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 11-12-2016 21
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 35
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 20
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 30
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 42
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 08-10-2016 22
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 19
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 18-09-2016 7
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 28
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 20
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 7
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 19-06-2016 7
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 05-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 20
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 21-05-2016 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 10
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 17
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 8
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 10-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 16
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 24
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 13
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 24
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 20
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 14
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 11
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 22
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 24
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 18
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 18-10-2015 14
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 14
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 13-09-2015 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 23
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 3
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 9
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 14-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-05-2015 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 10-05-2015 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 7
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 13
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 5
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 11
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 24-01-2015 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-01-2015 8
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 4 04-01-2015 15
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 18
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 17
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 26-10-2014 18
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 19
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 7
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 20-09-2014 2
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 13-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 3 31-08-2014 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 1
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 28-06-2014 3
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 7
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2014 2
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 31-05-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 25-05-2014 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 18-05-2014 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 10-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 9
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2014 2
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 26-04-2014 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 21-04-2014 3
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 20-04-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 7
Criterium Jeugd Cat. 3 06-04-2014 3
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 05-04-2014 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-01-2014 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 14-12-2013 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 08-12-2013 9
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 3 30-11-2013 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2013 7
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 16-11-2013 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 27-10-2013 20
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-10-2013 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 06-10-2013 11
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 22-09-2013 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 4
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 2 01-09-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 13
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 7
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 30-06-2013 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 23-06-2013 5
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 9
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 20
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 2 02-06-2013 6
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2013 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 7
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 09-05-2013 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-04-2013 4
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 14-04-2013 4
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 07-04-2013 2
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 06-04-2013 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 6
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 31-03-2013 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 26-01-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 20-01-2013 5
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 2 06-01-2013 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2012 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 15-12-2012 6
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 02-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 01-12-2012 12
pietencross Jeugd Cat. 2 25-11-2012 5
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 18-11-2012 8
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 17-11-2012 11
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 10-11-2012 7
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 2 27-10-2012 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 13-10-2012 5
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 1 23-09-2012 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 15-09-2012 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 09-09-2012 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 13
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 24-06-2012 7
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 23-06-2012 4
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 17-06-2012 6
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 16
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 02-06-2012 2
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 27-05-2012 3
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 20-05-2012 5
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 10
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 06-05-2012 5
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 1 30-04-2012 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 21-04-2012 4
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 15-04-2012 2
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2012 5
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 25-03-2012 5
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 1 08-01-2012 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.