Indy Os

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nationale Veldrit Almelo Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-12-2019 14
TC - GP DESTIL Junior-Vrouwen 01-12-2019 12
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 42
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junior-Vrouwen 19-10-2019 6
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-10-2019 12
4e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-10-2019 15
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 42
2e Kleeberg Cross Mechelen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-09-2019 14
Excelsior's Wielerdag (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-08-2019 18
62e Tour de Junior Nieuweling-Meisjes 22-07-2019 9
69 e Ronde van Ochten (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 20-07-2019 11
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-07-2019 25
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 13
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 6
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 28
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 18
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 18
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 11
68e Ronde van OCHTEN (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 21-07-2018 20
68e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 24
Ronde van Elden Nieuweling-Meisjes 17-06-2018 9
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 20
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 19
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 19
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 21
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 41
DK Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 29-05-2018 9
Wielerronde van Erp Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 13
District Kampioenschap Oost Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 9
Wielerweekend Omloop der Kempen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 20-05-2018 2
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 39
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 25
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 37
17e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 10-03-2018 37
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 24-02-2018 7
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 07-01-2018 6
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 6
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 12
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 09-12-2017 11
Janet Memorial Nieuweling-Meisjes 18-11-2017 6
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuweling-Meisjes 12-11-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 27
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 7
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 6 25-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 20
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 28
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 26
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-05-2017 10
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 28
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 33
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-01-2017 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2016 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 14
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 22
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 27-11-2016 12
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 11
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 06-11-2016 18
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2016 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 15
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 18-09-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 31
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 4
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 1
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 25-06-2016 32
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Jeugd Cat. 5 19-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-06-2016 11
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 28-05-2016 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 6
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 5 21-05-2016 16
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 15-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 18
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 24-04-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 10
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 5 16-04-2016 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 10-04-2016 9
LJC Sittard Jeugd Cat. 5 09-04-2016 14
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 17
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 26-03-2016 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 19-03-2016 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 13
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 23-01-2016 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 12
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2015 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 8
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 4
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 11
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 11
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 8
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 5 05-12-2015 12
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 28-11-2015 11
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 5 14-11-2015 13
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 08-11-2015 8
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 01-11-2015 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 9
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 24-10-2015 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 18-10-2015 8
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 4 26-09-2015 17
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 20-09-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 8
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 05-07-2015 12
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 14
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 4 27-06-2015 16
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 14-06-2015 8
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 9
LJC Wijchen Jeugd Cat. 4 06-06-2015 17
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 31-05-2015 6
LJC Jeugd Cat. 4 30-05-2015 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 15
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 4 16-05-2015 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 8
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 10-05-2015 16
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 10
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 02-05-2015 19
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 8
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 25-04-2015 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 4 18-04-2015 16
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 15
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 28-03-2015 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 20
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 14-03-2015 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 08-03-2015 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-01-2015 5
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 4 04-01-2015 21
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 11
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 7
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 16
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 21
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 07-12-2014 9
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 4 30-11-2014 10
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 29-11-2014 8
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 23-11-2014 7
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 4 22-11-2014 12
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 4
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-11-2014 12
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 08-11-2014 14
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 02-11-2014 10
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 26-10-2014 12
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 12
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 19-10-2014 21
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 12-10-2014 19
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 10
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 3 20-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 3 31-08-2014 5
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 15
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 02-08-2014 5
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 06-07-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 9
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 6
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 15-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 08-06-2014 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-05-2014 25
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 25-05-2014 13
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 12
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 18-05-2014 9
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 3 17-05-2014 6
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 17
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 3 10-05-2014 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 16
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 03-05-2014 9
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 3 27-04-2014 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 21-04-2014 9
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 20-04-2014 7
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 13-04-2014 9
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 06-04-2014 12
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 18
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 15-03-2014 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-01-2014 11
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 29-12-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 13
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 3 21-12-2013 9
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 15-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 08-12-2013 8
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 01-12-2013 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2013 12
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 3 23-11-2013 17
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 16-11-2013 18
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 09-11-2013 11
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 03-11-2013 15
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 2 28-09-2013 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 14-09-2013 14
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 2 07-09-2013 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 15
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 07-07-2013 18
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 30-06-2013 8
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 25
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 01-06-2013 16
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 8
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 19-05-2013 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 25
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 05-05-2013 16
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 04-05-2013 16
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 12
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 20-04-2013 23
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 14-04-2013 22
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-04-2013 10
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 07-04-2013 19
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 31-03-2013 12
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 17-11-2012 14
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 2 28-10-2012 15
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 1 26-08-2012 10
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 18
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 23
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 12-05-2012 13
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 21-04-2012 16
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 15-04-2012 13
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2012 9
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 01-04-2012 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.