Nielske Bremmers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 22
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 31
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 32
Kermisronde Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2018 22
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 46
52e Grote Ronde van Gerwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 33
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 21
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-12-2017 29
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-12-2017 19
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-11-2017 16
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 28
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-11-2017 11
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 25
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 22
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 41
Wielerronde van 't Ginneken Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2017 27
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 76
8e Kasteelronde van Mill Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 15
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 44
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 33
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-03-2016 25
34e Wielerronde van Steensel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2015 22
Paardenmarktronde Alblasserdam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-07-2015 48
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 14-06-2015 22
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 13
6e Kasteelronde van Mill Junior-Vrouwen 10-05-2015 11
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 15
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-05-2015 15
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 78
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 75
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 79
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 29
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 42
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 49
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 61
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 06-04-2015 9
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 14
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 38
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 36
NK Omnium - Sprint - Keirin Junior-Vrouwen 29-11-2014 7
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Junior-Vrouwen 23-11-2014 3
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 13
Wielerronde van Uden - dag 2 Junior-Vrouwen 14-09-2014 10
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 40
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 16
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 15
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 27
RK en DK Zuid Junior-Vrouwen 09-06-2014 4
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 22
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 18-05-2014 19
11e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 10-05-2014 18
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 17
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 9
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 50
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 32
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 61
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 78
D'n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 21-04-2014 12
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 28
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 13-04-2014 10
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 31
Grote Prijs Leende Nieuweling-Meisjes 29-05-2013 13
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 18
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 24
5e Tour de Leur Nieuweling-Meisjes 12-05-2013 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 26
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 17
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 23
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 25
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 34
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2011 30
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-11-2011 29
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 46
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 41
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 40
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-01-2011 20
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 34
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 29-12-2010 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 18-12-2010 14
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 12-12-2010 26
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 21
pietencross Jeugd Cat. 6 28-11-2010 24
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 26
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2010 22
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 30
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 27
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 37
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 5 11-09-2010 21
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 05-09-2010 13
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 22
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 08-11-2008 21
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 02-11-2008 24
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 26-10-2008 25
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 31
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 32
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 34
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 13-09-2008 17
klimcriterium Jeugd Cat. 3 06-09-2008 23
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 3 24-08-2008 19
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 17-08-2008 38
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 22-06-2008 29
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 27
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 3 31-05-2008 9
Baanomnium Jeugd Cat. 3-2 12-05-2008 11
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 meisjes 27-04-2008 8
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 16
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 10
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 3 06-04-2008 22
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 30-03-2008 34
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 31
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 28-12-2007 19
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 3 16-12-2007 25
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-12-2007 20
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 3 11-11-2007 13
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2007 15
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-10-2007 16
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 23-09-2007 13
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 26-08-2007 11
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 19-08-2007 20
50e kermisronde van Duizel Jeugd Cat. 2 30-07-2007 5
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 2 24-06-2007 16
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 24
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 25
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 28-05-2007 7
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 2 06-05-2007 14
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 28
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 2 15-04-2007 14
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 14
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 01-04-2007 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 20-01-2007 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 29-12-2006 11
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2006 11
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 10-09-2006 9
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 20-08-2006 9
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 21-05-2006 6
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 17-04-2006 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.