Per Wiggers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 88
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 91
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 105
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 55
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2018 38
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 102
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-07-2018 2
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 63
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 15
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 57
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 26
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 69
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 41
Nacht van Hengelo Elite-Mannen/Beloften 01-06-2018 6
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 30
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 69
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 32
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 22
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 45
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 32
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 68
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 54
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 17
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 10-09-2017 24
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 10-09-2017 71
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 32
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-08-2017 10
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2017 14
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2017 4
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Beloften 16-07-2017 10
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 48
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-06-2017 2
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 48
DK Tijdrijden Oost Beloften 13-06-2017 4
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 29
District Kampioenschap Oost Beloften 05-06-2017 1
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 111
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 69
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 29
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 33
35e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 30-04-2017 13
ronde van de Vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-04-2017 24
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 24
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 02-04-2017 18
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 49
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 74
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 83
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 53
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Elite/Beloften 05-11-2016 2
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 25-10-2016 27
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Beloften 02-10-2016 35
Rabobank Ronde van Borne. VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2016 7
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2016 40
Ronde van Markelo. VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-08-2016 20
Ronde van Enter. VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2016 2
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Elite-Mannen/Beloften 30-06-2016 20
5e Internationale Cyclocross Rucphen Elite/Beloften 23-01-2016 23
Sportlandgoed cyclocross Elite/Beloften 17-01-2016 5
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 20
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2016 19
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Elite/Beloften 29-11-2015 11
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Beloften 04-10-2015 34
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 14
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 2 Junioren 23-08-2015 34
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal(VIRO CCT). Junioren 09-08-2015 27
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 23
KNWU NK MTB 2015 Junioren 19-07-2015 9
MTB Cup Heeswijk Junioren 31-05-2015 2
Zwiep Trek MTB cup Junioren 19-04-2015 9
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junioren 06-04-2015 6
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 22-03-2015 5
NK Veldrijden Junioren 11-01-2015 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2015 8
12e Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2014 4
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 29-11-2014 9
11 BERGEN VELDRITTEN Junioren 08-11-2014 2
Nationale Veldrit Almelo Junioren 02-11-2014 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junioren 01-11-2014 1
14e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 21-10-2014 4
Veldrit Zeeland Junioren 12-10-2014 2
Grote Prijs van Brabant Junioren 11-10-2014 9
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 05-10-2014 16
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 28-09-2014 5
Finale topcompetitie Junioren 31-08-2014 10
Specialized NK Mountainbike Junioren 13-07-2014 9
MTB Trophy Sittard-Geleen Junioren 29-06-2014 10
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Junioren 15-06-2014 3
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Junioren 09-06-2014 25
MTB CUP Heeswijk Junioren 01-06-2014 8
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junioren 21-04-2014 13
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 23-03-2014 2
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 22
NK veldrijden Junioren 12-01-2014 31
11e Kasteelcross Vorden Junioren 29-12-2013 12
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junioren 30-11-2013 17
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Junioren 02-11-2013 6
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Junioren 13-10-2013 7
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2013 25
MTB Trophy Steenwijkerland Nieuwelingen 13-07-2013 10
3e Snowworld Mountainbike Topcompetitiewedstrijden Nieuwelingen 29-06-2013 8
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Nieuwelingen 26-05-2013 6
District Kampioenschap Oost Nieuwelingen 20-05-2013 10
Stappenbelt RaboBank MTB Trophy 2013 (dag 2) Nieuwelingen 12-05-2013 8
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Nieuwelingen 28-04-2013 10
17e Wollebrand MTB-wedstrijd Nieuwelingen 21-04-2013 6
Noordelijke ATB Trophy Nieuwelingen 06-04-2013 18
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 31-03-2013 18
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuwelingen 12-01-2013 15
Cyclocross Haarlemmermeer Nieuwelingen 09-12-2012 5
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 25-11-2012 16
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Nieuwelingen 03-11-2012 4
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Nieuwelingen 28-10-2012 10
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 13-10-2012 11
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Nieuwelingen 07-10-2012 5
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup DIVLIC 02-09-2012 41
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 39
9e Nationale Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2011 15
19e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 17-12-2011 14
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2011 17
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 27-11-2011 40
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 26-11-2011 17
10e Nationale Veldrit Almelo Nieuwelingen 06-11-2011 14
RK veldrijden Noord en Oost Nieuwelingen 29-10-2011 10
33e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-09-2011 33
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 7 01-05-2011 15
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 03-04-2011 17
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 (12 jaar) 19-03-2011 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2011 13
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 05-12-2010 11
pietencross Jeugd Cat. 7 28-11-2010 9
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 27-11-2010 15
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 20-11-2010 8
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 14-11-2010 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 13-11-2010 10
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 7 07-11-2010 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 31-10-2010 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2010 8
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 23-10-2010 8
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 09-10-2010 16
LJW Honselersdijk Jeugd 13 jaar Categorie 6 25-09-2010 6
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 13 jaar Categorie 6 04-09-2010 13
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 13 jaar Categorie 6 19-06-2010 12
Baanomnium Jeugd Cat. 6 24-05-2010 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 22-05-2010 18
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 13 jaar Categorie 6 08-05-2010 9
2e LJC MTB Breda Jeugd 13 jaar Categorie 6 17-04-2010 10
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 6 09-01-2010 7
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 28-11-2009 16
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 6 15-11-2009 11
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 12 jaar Categorie 5 05-09-2009 2
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 12 jaar Categorie 5 20-06-2009 4
LJC MTB Breda Jeugd 12 jaar Categorie 5 25-04-2009 9
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 18-01-2009 18
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 5 04-01-2009 22
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 14-12-2008 20
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-11-2008 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 26-10-2008 13
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 15-03-2008 18